МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Довкола вулиці Вишенського", екскурсія Тетяни Казанцевої

11 Лис (Сб)/12:00
- 11 Лис/14:30
"Довкола вулиці Вишенського", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Довкола вулиці Вишенського", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Довкола вулиці Вишенського", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2023-11-11 12:00:00 – 2023-11-11 14:30:00
Lviv, Ukraine

У суботу 11-го листопада об 11:00 запрошуємо на екскурсію “Довкола вулиці Вишенського” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/3M3Vq1C. Місце зустрічі у повідомленні напередодні до 21:00.

Перейдемося однією із найбільш мальовничих львівських вулиць, де на стрімкому рельєфі постали кам'яниці та вілли зі шпилями та вежами, порталами та еркерами, майолікою та барельєфами. Довідаємося історію створення кам'яниць, обговоримо визначних мешканців дільниці.

Вулиця Вишенського до 1939-uj носила назву визначного польського живописця та драматурга Станіслава Виспянського і провадила до Вільної академії Образотворчих мистецтв Леонарда Подгородецького. Відвідаємо віллу можливого автора "Панни Францішки" та інших настроєвих творів, лауреата Літературної премії міста Львова і Золотого Лаврового вінця Польської академії літератури Генрика Збєшховського та його дружини Ірени, популярної співачки кабаре.

Довідаємося, чому дільниця називалася Лоншанівкою та де розташовувався бровар Фредерика Гюбнера, оглянемо будівлю інтернату з городом та садом студенток Вчительської семінарії фундації Голеєвських, Дідушицьких і Бадені.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/760012448934492

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1