МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Angelica. Опери Еммануеля Сікори

2 Вер (Пт)/19:00
- 2 Вер/20:00
Angelica. Опери Еммануеля Сікори

Angelica. Опери Еммануеля Сікори

Angelica. Опери Еммануеля Сікори

?Львівський органний зал

Чи часто можна почути світові премʼєри одразу трьох опер в одному концерті? Для артистів Львівського органного залу немає нічого неможливого!
Сучасний американський композитор Еммануель Сікора, чия свіжа і мелодійна музика вже неодноразово звучала в Органному, нещодавно написав міні-опери: “Ангеліка”, “Чудо святого Юди” та “Ґавейн”. Перша – натхненна оперою Пуччіні “Сестра Анджеліка”, а друга і третя присвячена легенді про лицарів Круглого столу.
Сам Сікора називає свої твори “short-story operas”, де фокус зосереджений на кристалізації настрою, а не на розгортанні довгої оповіді.
Незважаючи на лаконічний формат, опери Сікори, без сумніву, прозвучать масштабно! Бо на премʼєрі їх виконають Ukrainian Festival Orchestra and Choir, розкішні львівські солісти Лілія Нікітчук, Степан Дробіт і Роман Грабовенський, а керуватиме дійством креативний Іван Остапович.

Виконавці:
Ukrainian Festival Orchestra and Choir
Лілія Нікітчук – меццо-сопрано
Степан Дробіт – баритон
Роман Грабовенський – тенор
Іван Остапович – дириґент

Програма:
Еммануель Сікора:
“Ангеліка” (“Angelica”)
“Чудо святого Юди” (“The Miracle of Saint Jude”)
“Ґавейн” (“Gawain”)
Сюїта

Тривалість: близько години

Про автора:
Еммануель Сікора – американський композитор, дириґент та піаніст нової ґенерації. Протягом кількох років співпрацює з Ukrainian Festival Orchestra, музичною аґенцією Collegium Management та Львівським органним залом. За цей час у колаборації з українськими музикантами були вперше виконані та записані кілька творів Еммануеля Сікори, а сам американець відіграв сольний концерт у Львові та дириґував премʼєрою власної “Preludio Sinfonico”.

Ukrainian Festival Orchestra – був створений на базі камерного оркестру “Collegium Musicum”, який 2014 року заснували дириґент Іван Остапович та культменеджер Тарас Демко.
У репертуарі оркестру – твори від епохи бароко до сучасності. Але головною метою Ukrainian Festival Orchestra є створення якісних записів української класики та її популяризація у світі. «Це “свято української музики”, фестиваль, який триває завжди», – каже про колектив його диригент Іван Остапович. Ukrainian Festival Orchestra співпрацює зі світовими зірками класичної музики: скрипалями Ноа Бендінкс-Белґлі, Корі Церовшеком, Вадимом Холоденком, Андрієм Гавриловим, Антонієм Баришевським, Сергієм Островським, Джейкобом Шоу, Левом Маркізом, Сігізвальдом Кьойкеном, Теодором Кухарем та ін.

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Зонування і вартість квитків:
Зона А – з 1 по 5 ряд – 200 грн
Зона В – з 6 по 12 ряд – 150 грн
Зона С – з 13 по 24 ряд – 100 грн
Посадка в межах зони довільна.

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
– онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html
//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1156745791544426
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1