МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Архітектурні замальовки вілли "Ломниці" з Тетяною Казанцевою

2 Чер (Нд)/14:30
- 2 Чер/17:00
Архітектурні замальовки вілли "Ломниці" з Тетяною Казанцевою

Архітектурні замальовки вілли "Ломниці" з Тетяною Казанцевою

Архітектурні замальовки вілли "Ломниці" з Тетяною Казанцевою

Афіша Львів №1

2024-06-02 14:30:00 – 2024-06-02 17:00:00
Lviv, Ukraine

У неділю 2-го червня з 14:30 до 17:00 запрошуємо на архітектурні замальовки вілли “Ломниці” художниці та історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, 15% прибутку для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/4bSNdrp Місце зустрічі – у повідомленні напередодні до 21:00.

Взяти участь можуть як професійні художники, так і аматори, а також навіть ті, хто вперше пробує себе в малюнку архітектури! Вік учасників – необмежений, для дітей до 10 років потрібний супровід батьків.

Вежа і стрімкі фронтони, барвисте мурування, вишукані інтер'єри та мальовничий ландшафт робить віллу ідеальним об'єктом для замальовок у будь-якій техніці. Запрошуємо малювати олівцем, ручками чи лайнерами, м'якими матеріалами (сангіною, вугіллям, пастеллю), а також аквареллю.

Учасники отримають насолоду від спонтанності швидких замальовок, навчаться послідовності зображення архітектурного об'єкта та його середовища, а також принагідно вивчать назви деяких архітектурних термінів та стилів.

Для заняття учасникам треба мати: тверду основу для малювання (картонка, фанерка тощо), папір зручного формату (А5, А4, А3) для техніки, в якій вони будуть малювати, матеріали (олівець, гумка, ручки, лайнери, вугілля, пастель, акварель, пензлики, воду), кріселко, подушку чи покривало для сидіння.

Просимо вдягатися та взуватися зручно, а також мати зі собою воду та перекус.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/2022731681476615

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1