МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Арт-проєкт "Шлях пошуку". Анастасія Устіянич, Христина Максименко, Wormwood vine

8 Лис (Ср)/16:00
- 22 Лис/16:00
Арт-проєкт "Шлях пошуку". Анастасія Устіянич, Христина Максименко, Wormwood vine

Арт-проєкт "Шлях пошуку". Анастасія Устіянич, Христина Максименко, Wormwood vine

Арт-проєкт "Шлях пошуку". Анастасія Устіянич, Христина Максименко, Wormwood vine

Афіша Львів №1

2023-11-08 16:00:00 – 2023-11-22 16:00:00
Галерея ЛНАМ

8 листопада о 15:00 у галереї ЛНАМ відкриється концептуальний арт-проєкт «Шлях пошуку» молодих художників сакрального мистецтва, які створили власне творче об’єднання «Херувим»*.

Ключовою ідеєю виставки є процес «пошуку Божого образу», складний шлях, який проходить кожен іконописець у своїй творчій практиці.

Як зазначають автори: «…Звичайно, ми не сподіваємось знайти відповідь чи дійти до того єдиного правильного висновку про "образ", але це те, чим ми щоденно живемо. Кожен з нас творить ікони, кожен створює свій "образ". Як його знайти? Саме ці думки провадили нас в організації спільного виставкового проєкту, що трансформувалась в щось більше, ніж просто відповіді на це питання. Ви можете спостерігати перед собою шлях пошуку. Він різний – індивідуальний та спільний, творений руками на папері, дошці, полотні та втілений в експозиційний простір. Пошук, що виходить за рамки зображуваного, ставить ще більше запитань та ніколи не припиняється. Запрошуємо шукати разом з нами…»

Автори проєкту – випускниці кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ Анастасія Устіянич, Христина Максименко та студент магістерської програми Wormwood vine.
Куратор проєкту – Тарас Новак, художник-іконописець, викладач кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ.

*Творче обєднання «Херувим» – засноване ще у 2021 році, проте через карантин та війну, розпочинає свою діяльність саме цією виставкою. Метою є співпраця та творення спільних проектів в напрямку сучасного сакрального мистецтва. В даній виставці беруть участь: Максименко Христина, Устіянич Анастасія та Wormwood vine, що є його засновниками. Інші учасники: Чабан Ігор – студент кафедри СМ, Данильчук Максим – випускник кафедри художнього металу ЛНАМ.

Виставка триватиме до 24 листопада 2023 року.
Запрошуємо!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/995236684916946

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1