МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Артефакти незламності у смолі: експозиція Музею фрагментів війни у Львові

8 Сер (Вт)/17:00
- 22 Сер/0:00
Артефакти незламності у смолі: експозиція Музею фрагментів війни у Львові

Артефакти незламності у смолі: експозиція Музею фрагментів війни у Львові

Артефакти незламності у смолі: експозиція Музею фрагментів війни у Львові

Афіша Львів №1

2023-08-08 17:00:00 – 2023-08-22 00:00:00
Василя Стефаника вулиця, 11, Львів, 79005, Україна

Після презентаційних експозицій у Лондоні, Тбілісі та Одесі, Музей фрагментів війни вирушає у Львів. Виставку артефактів новітньої історії України можна побачити у Муніципальному мистецькому центрі на вулиці Стефаника, 11 впродовж місяця.

Музей Артефактів Війни — це 300 історій та предметів, німих свідків того, про що не можна мовчати. Артефакти зібрані під час російського повномасштабного вторгнення та застиглі в прозорих кубах.
Зокрема, у кубах ви побачите предмети, які воїни Азову пронесли крізь полон після оборони Азовсталі та кристал солі із Соледару.

Зараз музей існує у форматі онлайн-платформи, на якій будуть представлені всі 300 артефактів. Це забезпечить вражаючий та інтерактивний досвід навігації віртуальними галереями, перегляду зображень артефактів у високій роздільній здатності та доступу до детальних історій, що стоять за кожним із 300 творів мистецтва. Кожен, хто придбає куб, не лише зробить донат і отримає арт-обʼєкт, а й доступ до емоцій та досвіду, повʼязаних з фрагментами.

100% коштів, виручених з продажу кубів, підуть на реабілітацію дітей, військових та допомогу їх сім’ям. Продаж можливий тільки на вебсайті музею.

Ідея проекту опирається на концепцію постпам’яті, яку започаткувала Маріанна Гірш, американсько-румунська літературознавиця та теоретик культури, відома завдяки своїм дослідженням візуальних і літературних зображень пам’яті, травми та ідентичності в контексті голокосту. “Саме збереження пам’яті, її вивчення та продовження є вирішальним для майбутнього світу,” — описують проект куратори

“Виставка є великим нагадуванням про те, що навіть найменші травми війни не варто ховати у довгий ящик забуття. Їх траба пам’ятати та опрацьовувати, аби жити повноцінно жити далі. У випадку Музею фрагментів війни, таке опрацювання стає ще й арт-об’єктом, який інформує світ про напад росії на Україну,” — додають у Муніципальному мистецькому центрі.

Куратори: Тетяна Фікс, Андрій Сірченко, Богдан Чешик, Анастасія Афанасьєва-Шелудько, Дмитро Кошовий

Вул. Стефаника 11, код на брамі 27

Джерело заходу: https://www.facebook.com/964654691319030

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1