МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Австрійський віртуоз Лукас Гаслер у Львові

11 Чер (Сб)/19:00
- 11 Чер/20:00
Австрійський віртуоз Лукас Гаслер у Львові

Австрійський віртуоз Лукас Гаслер у Львові

Австрійський віртуоз Лукас Гаслер у Львові

?Львівський органний зал

Гостьовий партнер концерту – готель “Леополіс”

Відомий австрійський органіст-віртуоз Лукас Гаслер виступить із двома концертами у Львові, щоб підтримати Україну в часи війни.
Лукас Гаслер навчався органного мистецтва в Гамбурзі, Стразбурзі та Ґраці. Він успішно концертує в Європі та Азії, є лауреатом багатьох міжнародних органних конкурсів. В останній час успішно пробує себе як композитор.
Лукас Гаслер – молода зірка органного світу. Маючи десятки тисяч підписників у Facebook, Instagram, YouTube і Twitter, він є одним із найуспішніших органістів у світі соціальних мереж.
На його сольних концертах у Львівському орагнному залі ми почуємо музику Баха, Моцарта, Відора.

Виконує:
Лукас Гаслер – орган (Австрія)

Програма:
Йоганн Себастьян Бах – Токата і фуга ре мінор, BWV 565
Фелікс Мендельсон-Бартольді – Органна соната №3 ля мажор, оп. 65/3
Con moto maestoso
Andante tranquillo
Вольфганг Амадей Моцарт – Соната соль мажор, KV 283 для двох фортепіано за Едвардом Грігом (аранжування для органа Лукаса Гаслера)
Allegro
Andante
Presto
Людвіг ван Бетовен – Соната для фортепіано №14 “Місячна” (аранжування Лукаса Гаслера)
Йоганн Себастьян Бах – Прелюдія та фуга ре мажор, BWV 532

Про виконавця:
Лукас Гаслер навчається в Університеті музики та виконавських мистецтв Ґраца в класі Ульріха Вальтера і провів рік у Académie Supérieure de Musique de Strasbourg у Франції під керівництвом Йоганна Вексо. Він також закінчив навчання з управління культурою та медіа в Гамбурзькому університеті (Німеччина), який закінчив у 2019 році, отримавши ступінь магістра. Того ж року з відзнакою отримав ступінь бакалавра органа. Окрім участі в церемонії відкриття Зальцбурзького фестивалю, він також виступав на Тірольському фестивалі Erl, органному літньому органному фестивалі Святого Флоріана Брукнера, на Міжнародному органному фестивалі в Дюссельдорфі (IDO). Він має успішну міжнародну концертну кар’єру, яка вже привела його до Європи та Азії, а також до деяких із найбільших соборів у Сполучених Штатах. Лукас двічі виграв музичний конкурс «Prima la Musica», а в 2019 році отримав «Гран-прі» на Міжнародному органному конкурсі на Мальті. У 2014 році він також отримав премію «Bärenreiter-Special» за інтерпретацію твору Йоганна Себастьяна Баха. Через рік на конкурсі молодих композиторів «Jugend komponiert» його сюїта для фортепіано та скрипки увійшла у фінал.
Молодий органіст і композитор відвідував майстер-класи Жана Гіллу, Тона Купмана, Людгера Ломанна та Скіпа Семпе. Лукас захоплює своєю колоритною та пристрасною музичністю. Окрім концертних турів, Лукас виступав як хормейстер та аранжувальник транскрипцій для органа. У 2019 році вийшов його перший сольний альбом “A portrete” з органною музикою Баха, Ліста, Дюпре та його власними імпровізаціями.

Тривалість концерту: близько години

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:

– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00

– онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/521980146297783
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1