МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

АВТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ ВИСТАВКОЮ «ПАМ’ЯТЬ РОДУ. МАРІУПОЛЬ 70-80-Х РОКІВ НА ФОТОГРАФІЯХ З СІМЕЙНИХ АЛЬБО

21 Кві (Нд)/17:00
- 21 Кві/18:00
АВТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ ВИСТАВКОЮ «ПАМ’ЯТЬ РОДУ. МАРІУПОЛЬ 70-80-Х РОКІВ НА ФОТОГРАФІЯХ

АВТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ ВИСТАВКОЮ «ПАМ’ЯТЬ РОДУ. МАРІУПОЛЬ 70-80-Х РОКІВ НА ФОТОГРАФІЯХ З СІМЕЙНИХ АЛЬБО

АВТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ ВИСТАВКОЮ «ПАМ’ЯТЬ РОДУ. МАРІУПОЛЬ 70-80-Х РОКІВ НА ФОТОГРАФІЯХ З СІМЕЙНИХ АЛЬБО

Афіша Львів №1

2024-04-21 17:00:00 –
Стефаника, 11, Lviv, Ukraine, 79005

У неділю, 21 квітня о 17:00, запрошуємо всіх на авторську екскурсію Івана Станіславського виставкою «Пам’ять роду. Маріуполь 70-80-х років на фотографіях з сімейних альбомів» у лівому крилі нашого простору.

Іван Станіславський — фотограф та дослідник монументального мистецтва. Іван жив в Маріуполі, писав про рідне місто і показував світові унікальні місцеві витвори мистецтва. Автор книг «Всі відтінки маріупольських мозаїк» та «Маріуполь монументальний».

Фотопроєкт «Пам’ять роду» спрямований на збереження історії Маріуполя, досліджуючи місто через призму особистих переживань. Завдяки аматорським світлинам, зібраним у сімейних альбомах, ми маємо можливість відкрити для себе різноманітні історії, події та емоції, що визначали життя людей багато років тому. Ці знімки чудово передають атмосферу того часу відображаючи деталі побуту, моду та взаємодії людей.

В експозицію увійшли світлини з кількох родинних архівів (в тому числі й з мого особистого) зроблені в період 70-80 років минулого століття. Родинні архіви — це наче частинка генетичного коду, який передавався дітям від батьків та доповнювався новими елементами. Це не просто збірка зображень, вони — наша історія, наші спогади та цінності. Кожна фотографія — це уламок часу, який зберігає моменти радості, смутку, кохання, щастя або горя.

Я використав ці уламки, щоб зібрати узагальнений обрис Маріуполя. Особисті історії та образи, зафіксовані у світлинах, наче маленькі хромосоми складають ДНК величезного міста. Після руйнації Маріуполя російськими загарбниками родинні архіви багатьох маріупольців були знищені, часто разом з людьми. Цей фотопроєкт — це також спроба з особистих спогадів скласти спогад колективний, зрозумілий та близький кожному маріупольцю.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/745977490857369

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1