МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Автостопом по музичній галактиці. Планета Кольорових тембрів

28 Січ (Нд)/12:30
- 28 Січ/13:30
Автостопом по музичній галактиці. Планета Кольорових тембрів

Автостопом по музичній галактиці. Планета Кольорових тембрів

Автостопом по музичній галактиці. Планета Кольорових тембрів

Афіша Львів №1

2024-01-28 12:30:00 – 2024-01-28 13:30:00
Львів, вул. М. Скорика, 7

«Автостопом по музичній галактиці» – це цикл інтерактивних музичних мандрівок Дзень-Бума та його друзів. Протягом 10 концертів разом із Дзень-Бумом юні слухачі побувають на дивовижних планетах музичної галактики, де зможуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Також перед кожним концертом об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку «TEMPO»

Усі кольори веселки можна не лише побачити навкруги, але й почути у звуках музичних інструментах. Адже музика також може малювати картинки, додавати до них особливих кольорових барв. Їх у музику приносять музичні інструменти своїм особливим яскравим тембром. Своїм звукокольором інструменти можуть розмалювати також й емоції кожного з нас – це їхня таємна суперсила. Підглянути на планету, де саме зачаровують цей особливий музичний настрій можна на черговому концерті з серії Family concert. Тож не забудьте одягнутися у різнокольоровий одяг і завітати на нашу наступну музичну зустріч.

Ми підготували для вас нові пропозиції сімейної програми лояльності, збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями, а ми попіклуємось про приємні знижки: при купівлі 3-ох квитків діє 25%, від 4-ох – знижка 50%. Вхід для дітей до 3-х років вільний!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/197278190128008

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1