МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Бах. Віолончель та орган

10 Сер (Ср)/19:00
- 10 Сер/20:00
Бах. Віолончель та орган

Бах. Віолончель та орган

Бах. Віолончель та орган

?Львівський органний зал

Вічна музика Йоганна Себастьяна Баха у виконанні віолончеліста Дениса Литвиненка. Лауреат міжнародних конкурсів, концертмейстр віолончелей Академічного оркестру Львівської національної філармонії, концертує в Європі, США, Японії.
Денис Литвиненко під органний супровід Світлани Поздниешвої подарують вечір справжньої бахівської мудрості та глибини. А особливою перлиною веора стане авторська обробка народної пісні “Плине кача”, що стала символом полеглих за Україну героїв.

Виконавці:
Денис Литвиненко – віолончель
Світлана Поздниешва – орган

Програма:
Йоганн Себастьян Бах – Сюїта для віолончелі №1 соль мажор, BWV 1007
Йоганн Себастьян Бах / Алессандро Марчелло – Адажіо
Каміль Сен-Санс – Молитва для віолончелі та органа, op. 158
Обробка народної пісні “Плине кача”
Йоганн Себастьян Бах – Сюїта для віолончелі №3 до мажор, BWV 1009

Тривалість: близько години

Про виконавця:
Денис Литвиненко (Україна, Львів) – віолончеліст, композитор, учасник квартету «Фенікс».
Закінчив Львівську музичну спеціалізовану школу-інтернат ім. С.Крушельницької (1992-2003) у класі Євгена Шпіцера та Надії Квик. Продовжив навчання у Львівській державній музичній академії ім. М.Лисенка (2003-2008) у класі Юрія Ланюка. За роки навчання багато концертував, неодноразово ставав лауреатом конкурсів («Всеукраїнський конкурс віолончелістів та альтистів» (Львів, Україна) – I премія, «Всеукраїнський конкурс камерних ансамблів та квартетів» (Львів, Україна) – II премія, та був учасником міжнародних майстер класів (Томаш Штраль) і фестивалів.
Навчаючись у консерваторії почав працювати у Львівській національній філармонії, а згодом обійняв посаду концертмейстера групи віолончелей в оркестрі K&K Philharmoniker (Україна). Гастролював з оркестрами такими країнами як, Німеччина, Австрія, Нідерланди, Іспанія, Італія, Швейцарія, Польща та ін. З 2014 року є концертмейстером групи віолончелей академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.
Співпрацював з такими диригентами, як Ілля Ступель, Георг Кугі, Теодор Кучер, Федір Глущенко, Міша Кац, Володимир Сіренко, Шунго Моріяма та багато інших.
Веде активну концертну діяльність у складі квартету «Фенікс». Квартет бере участь у концертах та фестивалях Німеччини, Японії, Італії, Польщі, США та займається відродженням української квартетної музики.
У співпраці з KLK New Music записав близько 100 сучасних камерних та сольних творів. Здійснював записи для видавництва Naxos та Aldebaran Editions.

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
– онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html
//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1410630916105629
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1