МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Барокове світло поезії та музики

27 Чер (Чт)/21:00
- 27 Чер/22:15
Барокове світло поезії та музики

Барокове світло поезії та музики

Барокове світло поезії та музики

Афіша Львів №1

2024-06-27 21:00:00 – 2024-06-27 22:15:00
Степана Бандери, 8, Lviv, Ukraine, 79013

Вечір поезії та музики від військовослужбовця ЗСУ, підполковника та поета Володимира Тимчука, віолончеліста Ярослава Мигаля та гітариста Сергія Гуріна.

Володимир Тимчук – військовослужбовець Збройних Сил України, підполковник, викладач Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, поет, перекладач, відповідальний редактор антологій-білінгв української поезії часу війни “In principio erat Verbum: Україна. Поезія війни”. Автор поетичних збірок “Весняні коловороти”, “Донецький аеропорт”, “Гуцульське повстаннє”, автор оповідань “Словодієм”, науково-культурологічного дослідження “Ясіня у гомоні стоїть”, двомовної книги “Бахчисарай 2021” та інших. Володимир Тимчук також є лауреатом премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва, а також лауреатом Львівської обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури імені Маркіяна Шашкевича в номінації “Поезія”.

На концерті у лютому, приуроченому до 10-ліття війни росії проти України, ми чули твори Володимира Тимчука, присвячені війні. У червні звучатиме його лірика та філософська поезія. Її доповнить віолончельний супровід відомого львівського музиканта Ярослава Мигаля.

Ярослав Мигаль – співзасновник Ансамблю нової музики та камерно-симфонічного оркестру “Leopolis”. Учасник фортепіанного тріо “Leopolis” (спільно з піаністом Йожефом Ермінем і скрипалем Адріаном Боднарем). Виступав у найпрестижніших залах Європи з видатними солістами та диригентами, серед яких Ігор Ойстрах, Іван Монігетті, П’єр Амояль, Павло Гілілов, Альфонсо Антоніоцци, Наталія Дацько, Ольга Пасічник, Константи-Анджей Кулька, Вадим Цибулевскі, Патрік Мессіна, Йожеф Ермінь, Рудольф Вертен, Жан-П’єр Лоре, Ганс-Міхаель Боєрле, Даніель Стрейфф, Кшесімір Дембскі, Євген Савчук та інші.

Сергій Гурін – викладач по класу гітари вищої категорії. Випускник Львівської консерваторії по класу гітари (професора Казакова Г. М.). Викладач відділу мистецтва естради у Львівському фаховому музичному коледжі імені Станіслава Людкевича.
Постійний учасник журі в конкурсі “Молоді таланти” і регіонального конкурсу виконавців на бандурі та гітарі. Експериментує у написанні творів для гітари соло і для гітарних ансамблів, про що високо відгукуються професійні гітаристи України та світу. Гран-прі за композиторські твори міжнародного онлайн конкурсу “Україна єднає світ” (2024).

Виконавці:
Володимир Тимчук – поезія
Ярослав Мигаль – віолончель
Сергій Гурін – гітара

Загальна тривалість концерту – 1 год. 15 хв.

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

Квитки можна придбати:
у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//ця подія буде цікава відвідувачам від ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/400650026103802

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1