МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Бібліотека університету на вулиці Драгоманова", екскурсія Тетяни Казанцевої та Вікторії Кметь

24 Лют (Сб)/12:00
- 24 Лют/14:00
"Бібліотека університету на вулиці Драгоманова", екскурсія Тетяни Казанцевої та Вікторії

"Бібліотека університету на вулиці Драгоманова", екскурсія Тетяни Казанцевої та Вікторії Кметь

"Бібліотека університету на вулиці Драгоманова", екскурсія Тетяни Казанцевої та Вікторії Кметь

Афіша Львів №1

2024-02-24 12:00:00 – 2024-02-24 14:00:00
Lviv, Ukraine

У суботу 24-го лютого з 11:00 до 13:00 запрошуємо на екскурсію “Бібліотека університету на вулиці Драгоманова” історика архітектури Тетяни Казанцевої та фахівця відділу культурно-просвітницької роботи Вікторії Кметь. Ціна – 400 гривень*, з них 15% для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/3SX4BEI Місце зустрічі – у повідомленні напередодні події до 21:00.

Відвідаємо унікальний простір, що зберіг свою функцію протягом 120 років від часу його спорудження архітектором Григорієм Пежанським. Кожного, хто минає цю будівлю, чарує вишуканий класицистичний фасад з каріатидами, за арковими вікнами якого вгадується велетенська зала. Вже з вулиці бачимо технічні нововведення, вперше ужиті у Львові: підвісний місток-тунель для перенесення книжок та заглиблений нижче тротуару ярус для повноцінної інсоляції цокольних приміщень.

В інтер'єрі будівлі поєдналися вишуканість громадських просторів Львова з тогочасними технічними винаходами та сецесійною естетикою. Нас зачарує велична читальна зала з колосальним світловим ліхтарем, підвісним балконом-галереєю для лекцій, гвинтовими сходами, автентичними меблями і світильниками. Розписи, виконані Юліаном Макаревичем за допомогою Юліана Буцманюка, тішать сецесійною композицією, гармонійними кольоровими поєднаннями та багатошаровістю сенсів зображених сюжетів.

Відвідаємо книгосховище будівлі, де оглянемо автентичні клепані конструкції, які завдяки своїй прозорості оглядаються знизу догори, а також давні книжки та стародруки. Побачимо давні меблі, що збереглися фактично в усіх просторах будівлі, розкішні печі, автентичний пасажирський та вантажний ліфти.

Довідаємося про історію та архітектуру будівлі, а також пишатимемося, що маємо такий унікальний бібліотечний комплекс, рівні якому є лише ще в чотирьох містах світу.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1567970997103812

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1