МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Благодійна родинна майстерка у Домі Франка

1 Жов (Нд)/15:00
- 1 Жов/16:00
Благодійна родинна майстерка у Домі Франка

Благодійна родинна майстерка у Домі Франка

Благодійна родинна майстерка у Домі Франка

Афіша Львів №1

2023-10-01 15:00:00 –
Дім Франка – Franko House

Запрошуємо батьків з діточками на благодійну родинну майстерку у Дім Франка.
Її проведе для вас відома львівська сім'я митців Наталя Курій-Максимів, Максим Максимів та їхній синочок Левко. Разом з Наталею ви розфарбовуватимете керамічні фігурки-підвіски. А також зможете переглянути виставку робіт Максима – коробки з-під набоїв та гільзи, які він перетворив на витвори мистецтва.

Наталя Курій-Максимів – знана львівська художниця. Навчалася в Українській академії друкарства на книжковій та станковій графіці. Наталія учасниця колективних виставок з 2004 року. Персональні виставки відбулися у Івано-Франківську, Львові, Житомирі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Києві та інших містах. Роботи зберігаються у колекціях України, Європи та Америки.
У Домі Франка Наталя Курій-Максимів презентувала виставку живопису на склі «Янголи України» та ще одну – різдвяну – «Щедрий вечір, добрий вечір», учасниками якої були, крім Наталі, її чоловік Макс Максимів та син Левко.

Максим Максимів працює як живописець, графік і кераміст. Вивчав художню графіку в Українській академії друкарства ім. Івана Федорова (2013; викл. П. Приведа, В. Стасенко). Від 2006 року є учасником виставок: і колективних, і персональних.
Працює у напрямку сучасного актуального мистецтва, де часто звертається до проблем соціального змісту. У творчості часто порушує теми екологічної перестороги та загрози людської діяльності для природи.
Від початку повномасштабного вторгнення 2022 року Максим Максимів пішов добровольцем на фронт. Воював у 47-й окремій механізованій бригаді «Маґура». У червні 2023 року захисник зазнав важкого поранення, внаслідок якого втратив ногу. Після тривалого лікування Максим повернувся до улюбленої справи – мистецтва. Продає свої роботи, у такий спосіб заробляючи на реабілітаційні потреби і допомогу для побратимів.
Збираємо гроші для придбання дрону для ССО. Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/4xgf5ApxeX?fbclid=IwAR00I1K3hvEMN4JgF1G-ULXpPUAnQbZNrCu5wy-kbeWCnT7yG26Auj6q0KU

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1542228199852085

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1