МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

БОЙЧУКІСТИ. СЕКС, ВІЗАНТІЯ І ВТРАЧЕНИЙ РАЙ. ЛЕКЦІЯ АНТОНА ПРОНЕНКА

25 Бер (Сб)/19:30
БОЙЧУКІСТИ. СЕКС, ВІЗАНТІЯ І ВТРАЧЕНИЙ РАЙ. ЛЕКЦІЯ АНТОНА ПРОНЕНКА

БОЙЧУКІСТИ. СЕКС, ВІЗАНТІЯ І ВТРАЧЕНИЙ РАЙ. ЛЕКЦІЯ АНТОНА ПРОНЕНКА

БОЙЧУКІСТИ. СЕКС, ВІЗАНТІЯ І ВТРАЧЕНИЙ РАЙ. ЛЕКЦІЯ АНТОНА ПРОНЕНКА

⌚️Львівський муніципальний мистецький центр

Втрачений рай українського мистецтва – це розповідь про мистецьке явище у часовому та світовому контексті. Понині, постаті Михайла Бойчука та його учнів – найбільш ексклюзивне явище в історії українського мистецтва. Всупереч стереотипам, які не в останню чергу виникли через ореол мучеництва довкола цих репресованих митців, бойчукізм був мобільним і провокативним явищем, своєрідною синтетичною формою модернізму. Форми минулого (Єгипту, Візантії, італійського треченто та українського іконопису) були не більше ніж інструментами в руках гурту сміливих інтелектуалів, бунтівників і маніпуляторів. До зустрічі на лекції!

“Мистецтво української цивілізації” – серія лекцій, в якій ми спробуємо глянути під новим кутом на українське мистецтво через призму світового, відкинувши вже звичні імперські погляди і стереотипи.

Антон Проненко народився у Львові. Освіту здобув у Києві. Художник та дослідник мистецтва і культури, автор освітніх програм та кураторських проєктів у Києві та Львові. У його доробку понад десяток курсів, лекцій, освітніх програм та авторських досліджень, серед яких –«Український модерн, «Українське мистецтво без шароварів», «Українське мистецтво. Перезавантаження», «Українське мистецтва – архітектура. Скульптура, ікона, картина дизайн» «Олександр Мурашко». Сценарна платформа Terrarium «Вплив живопису на кіно» – 2 лекції «Еротика та оголеність у мистецтві». Культурний Проект – курс «Що я забув у музеї?» та лекції «Втрачені шедеври», «Мистецтво крупним планом»Як художник, Антон працює у жанрі фігуративного мистецтва. У своїх картинах, графічних творах та колажах автор актуалізує класичне мистецтво, звертається до сучасних образів та тем, серед яких культура, естетика та сексуальність. Займається монументальним живописом та книжковою ілюстрацією

Реєстрація: https://www.lvivart.center/events/bojchukisty-seks-vizantiya-i-vtrachenyj-raj-lekcziya-antona-pronenka/

Джерело заходу: https://www.facebook.com/880211526610034
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1