МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Ботсадом на Черемшини і Цетнерівкою", екскурсія Тетяни Казанцевої

26 Тра (Нд)/10:00
- 26 Тра/11:00
"Ботсадом на Черемшини і Цетнерівкою", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Ботсадом на Черемшини і Цетнерівкою", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Ботсадом на Черемшини і Цетнерівкою", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-05-26 10:00:00 –
Lviv, Ukraine

У неділю 26-го травня з 10:00 до 13:00 запрошуємо на екскурсію “Ботсадом на Черемшини і Цетнерівкою” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 520 гривень*, з них 15% для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/44RlGEp Місце зустрічі у смс напередодні до 21:00.

Прогуляємося ботсадом університету на вулиці Черемшини у мальовничій дільниці Цетнерівка. Ще з кінця XVIII століття граф Іґнатій Цетнер зібрав тут найбільшу у Львові дивовижну колекцію дерев, чагарників та квітів зі всього світу. На початку ХХ століття новостворений ботсад продовжує цю традицію, маючи на меті зібрати рослини всіх природних ареалів Австро-Угорщини. Озерця, скелі, ліси та луки Цетнерівки ідеально пасували для відтворення ботанічної картини світу в мініатюрі.

Довідаємося, як виглядала територія (оранжереї, будиночки, планування саду) у XVIII – I третині XX століття та які зміни відбулися згодом. Ознайомимося з видами рослин ботсаду, помилуємося цвітінням рододендронів, ірисів та півоній, вивчимо асортимент лікарських та пряних рослин і довідаємося, що з того використовувалося в історичній львівській кухні, медицині та вирощувалося у монастирських садах. Відвідаємо оранжереї, де фахівець розповість про види, походження та використання екзотичних порід, що там вирощують.

Також перейдемося мальовничими вуличками Цетнерівки, де ознайомимося з їх історією та архітектурою, зокрема творчістю Владислава Дердацького, та найдавнішого у Львові стадіону “Скіф” (“Сокіл”).

Для комфортної прогулянки просимо зручно вдягатися та взуватися, а також прихопити напої та перекус.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/421335314019737

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1