МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Ботсадом університету і вулицею Кирила та Мефодія", екскурсія Тетяни Казанцевої

11 Тра (Сб)/11:00
- 11 Тра/14:00
"Ботсадом університету і вулицею Кирила та Мефодія", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Ботсадом університету і вулицею Кирила та Мефодія", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Ботсадом університету і вулицею Кирила та Мефодія", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-05-11 11:00:00 – 2024-05-11 14:00:00
Lviv, Ukraine

У суботу 11-го травня з 11:00 до 14:00 запрошуємо на екскурсію “Ботанічним садом університету і вулицею Кирила та Мефодія” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, 15% від прибутку для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/4b5kpM1 Місце зустрічі – у повідомленні напередодні події до 21:00.

Нас чекає оздоровча та пізнавальна прогулянка вулицею Кирила й Мефодія, що розташована на схилі Калічої гори. Маршрут прокладений навколо важливого дендрологічного об'єкту Львова – давнього ботанічного саду університету, заснованого Гіацинтом Лобажевським у 1852-му.

Оглянемо давні оранжереї, в тому числі у неоготичному стилі, помилуємося десятками екзотичних дерев та кущів, назви та особливості яких довідаємося під час екскурсії. Зрозуміємо планування та трансформації від саду тринітарського монастиря з каплицею до саду єзуїтського колегіуму та врешті університетського.

На невеличкій і затишній вулиці Кирила й Мефодія зосереджена незвична навіть для Львова кількість навчальних закладів – корпуси хімічного та фізичного інститутів, обсерваторія університету та гімназія сестер василіанок (тепер Лінгвістична гімназія, школа №4). Окрім того вулиця утворена житловими будинками вишуканої архітектури, збудованими Яном та Каролем Шульцями, Григорієм Пежанським, Йозефом Браунзайсом, Войцехом Дембінським, Іваном Багенським та архітектурним бюро Едмунда Жиховича, а також віллами, серед яких варто виокремити власний будинок самого Юліуша Ґохбергера – головного архітектора Львова, а також віллу Станіслава Кшановського.

Розмаїття архітектурних та природних пам'яток, мальовничий рельєф та хвойні породи дерев на маршруті сприяють емоційному та фізичному оздоровленню учасників за будь-яких погодніх умов!

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1000897241605041

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1