МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Brother Hill

2 Чер (Пт)/20:00
Brother Hill

Brother Hill

Brother Hill

⌚️Відкриття “Річки” від Чорноморки!

Brett Hill (Бретт Гілл) — фолк-музикант, співак, автор пісень і гуманітарний активіст із південного Огайо, відомий своїм динамічним голосом, проникливим ліризмом і привабливою сценічною сценою. Брат Хілл виступає як фронтмен аппалачського фолк-квінтету «Hill Spirits», а також як американський представник міжнародного фолк-проекту «Slavalachia», який з 2019 року об'єднує представників українських, білоруських та народних традицій Огайо для сприяння культурній солідарності та зміцненню нові мости для творчого культурного вираження.

Протягом останніх півтора року Хілл зосереджувався на кампанії «From Ohio With Love», яку він заснував разом із партнером Бенею Стюартом протягом першого тижня повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022 року. кампанія зібрала понад 95 000 доларів на українські справи, головним чином завдяки фольклорним концертам в Огайо.

Хілл щойно повернувся з резиденції MC6 у Славському, де він був співорганізатором фестивалю MC6 «Карпатська весна», щоб зібрати гроші для ЗСУ та висвітлити неймовірні роботи українських музикантів, художників, активістів та інтелектуалів з усіх куточків України, від Кримських татар до Бойків.

Вхід – 200 грн.

Кошти з концерту будуть передані до фонду Musicians Defend Ukraine

Джерело заходу: https://www.facebook.com/944463976777470
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1