МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Дільницею Кульпаркова", екскурсія Тетяни Казанцевої

17 Гру (Нд)/12:00
- 17 Гру/15:00
"Дільницею Кульпаркова", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Дільницею Кульпаркова", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Дільницею Кульпаркова", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2023-12-17 12:00:00 – 2023-12-17 15:00:00
Lviv, Ukraine

У неділю 17-го грудня з 11:00 до 14:00 запрошуємо на екскурсію “Дільницею Кульпаркова” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/41jAhXz Місце зустрічі – у повідомленні напередодні події до 21:00.

Пропонуємо зимову екскурсію комплексом Кульпарківської лікарні – клініки психічного здоров'я, збудованої на межі ХІХ-ХХ століть під впливом концепції про лікувальну силу краси. Довідаємося про історію дільниці, що сягає ХV століття. Оглянемо усі споруди комплексу психіатричної лікарні, включно з історичними інтер'єрами та музеєм. Перейдемося величезною територією парку, осягаючи задум садівника, що його запроектував та створив арбоскульптури, милуватися якими можемо і досі.

Роздивимося збережені автентичні деталі комплексу, зокрема ліхтарі, огорожі декількох типів, блоки фальконьє (навіть потримаємо в руках), керамічну плитку підлоги, цегли з клеймами, столярку та фурнітуру. Зрозуміємо особливості планування комплексу та зв'язок архітектурного вирішення будівель з асоціаціями, що вони викликають.

Проведемо паралелі з іншими тогочасними психіатричними комплексами Європи, зокрема зі знаним Штайнгофом Отто Вагнера, ознайомимося з тогочасними методами лікування психіатричних захворювань, а також розкладом дня, процедурами, меню та іншими особливостями побуту пацієнтів львівської психіатричної лікарні.

Окрім пізнавального, прогулянка матиме терапевтичний ефект – наповнить учасників умиротворенням та гармонією завдяки пізнанню цього геніального задуму архітекторів, дизайнерів та садівників.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1088192528859899

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1