МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"До помешкання директора банку на площі Григоренка", екскурсія Тетяни Казанцевої

27 Січ (Сб)/11:00
- 27 Січ/13:00
"До помешкання директора банку на площі Григоренка", екскурсія Тетяни Казанцевої

"До помешкання директора банку на площі Григоренка", екскурсія Тетяни Казанцевої

"До помешкання директора банку на площі Григоренка", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-01-27 11:00:00 – 2024-01-27 13:00:00
Lviv, Ukraine

У суботу 27-го січня з 10:00 до 12:00 запрошуємо на екскурсію “До помешкання директора банку на площі Григоренка” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/4b1CpYF Кількість учасників у групі обмежена — 16 осіб, місце зустрічі – у повідомленні напередодні до 21:00.

Зануримося у неспішний стиль життя ХІХ століття у будинку однієї з найкрасивіших львівських площ – колишньої площі Францішека Смольки, тепер Генерала Григоренка. Відвідаємо автентичне помешкання, у якому вочевидь мешкала висока посадова особа, довідаємося також, хто проживав в інших квартирах цієї кам’яниці. Зрозуміємо, для чого помешканню три входи, побачимо, де розташовувався зимовий сад (домашня оранжерея) зі збереженим автентичним неоренесансним заскленням, де ж там спали, їли, милися та приймали гостей. Оглянемо збережені кухонні меблі з колонками та балясинками – креденс, мисник та вішак для начиння; автентичні паркети кількох видів, п’єц фірми «Хардмудт» з барельєфом та короною, автентичну необарокову столярку та ковальство з лев’ячими голівками. Відвідаємо дворик, стрих і підвал.

Помилуємося двома виглядами з балконів цього помешкання, що представлять нам два Львова – презентативний, банківський та камерний, приватний. Довідаємося, які ще установи працювали в цьому будинку, пов’язані з фінансовим, політичним та торговельним життям Львова. Зрозуміємо відмінності між стилем життя доби класицизму (І половини ХІХ ст.), історизму (ІІ половини ХІХ ст.) і сецесії (1898-1914) на прикладі кам’яниць вулиці Костюшка та площі Генерала Григоренка. Довідаємося також про історію розвитку та забудови цієї дільниці.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1315286965773658

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1