МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"До школи Нотр-Дам вулицею Кониського", екскурсія Тетяни Казанцевої

13 Січ (Сб)/15:00
- 13 Січ/17:30
"До школи Нотр-Дам вулицею Кониського", екскурсія Тетяни Казанцевої

"До школи Нотр-Дам вулицею Кониського", екскурсія Тетяни Казанцевої

"До школи Нотр-Дам вулицею Кониського", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-01-13 15:00:00 – 2024-01-13 17:30:00
Lviv, Ukraine

У суботу 13-го січня з 14:00 до 16:30 запрошуємо на екскурсію “До школи сестер Нотр-Дам вулицею Кониського” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/4aQ86DQ Місце зустрічі – у повідомленні напередодні події до 21:00.

Під час прогулянки-прем'єри оглянемо комплекс, сформований внаслідок послідовної праці двох визначних львівських архітекторів – доби пізнього історизму, Ігнатія Кендзерського, та ар деко, Вавжинця Дайчака. Ознайомимося з історією функціонування цього комплексу, що спочатку будувався як чиншовий будинок Ігнатія Кендзерського, а потім був реконструйований для потреб навчально-релігійного закладу.

Тут поєднуються необарокові гризайльні розписи та ліпнина, витончена столярка двох періодів, керамічні плитки багатьох різновидів фірми "Barta i Tichy", ковальство та фурнітура з клеймами Яна Дашека, терацові підлоги з геометричними орнаментами міжвоєнної доби.

Стилістично та конструктивно цінними є розроблені Дайчаком тильні фасади будівлі, а також інтер'єри каплиці та актової зали. Використані рідкісні у Львові параболічні арки та склепіння, колосальна ордерна система, кришталковий декор, гострі форми балконів, балюстрад та кесонів. Оглянемо саморозкриття розписів у каплиці та визначимо авторів цієї художньої та сакральної концепції. Також побачимо усі варті уваги аудиторії, гардеробну, їдальню з різьбленими дерев'яними елементами у закопанському стилі, а також підвал з горищем.

Обговоримо історію та архітектуру вулиці Кониського, забудованої на межі ХІХ-ХХ ст. розмаїтими прикладами стилів піттореск, ар нуво, сецесії, модерну. Відвідаємо найцікавіші з архітектурної точки зору інтер'єри проїздів, сходових кліток та двориків.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/346212538361574

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1