МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Добродіяння

5 Кві (Пт)/19:00
- 5 Кві/20:30
Добродіяння

Добродіяння

Добродіяння

Афіша Львів №1

2024-04-05 19:00:00 – 2024-04-05 20:30:00
Львів, вул. М. Скорика, 7

❗️Усі виручені кошти з продажу квитків передамо на купівлю спецтехніки для військових. Твій квиток на симфонічний вечір = Твій донат на ЗСУ❗️

Якою була б українська історія, якби географічні координати її держави пролягали деінде далі від азійської частини материка, а дорогоцінні обриси Чорного моря чи безкрайого Дикого Поля не торкались рубежів кривавого сусіда?

Може, тоді б пейзажі прикордонних районів Харкова чи Нікополя не здригались би від раптових вибухів ракет?.. Адже на третьому році повномасштабного вторгнення, а насправді кількасотлітньої війни з Росією вся Україна згуртовано й спільно переживає кожну атаку, втрату та руйнування на лінії фронту.

Ми віримо, що цей концерт — про місце затишку й добра, а також прихистку в теплому колі однодумців, коли суворі вітри близького жаху лютують назовні. Два спеціально дібрані твори програми — музика геніального Бетховена та нашого видатного сучасника Станковича — переповнені любов’ю до природи та пасторалі. У основі цього жанру лежить прийом зведення складності людського буття до його основних, зрозумілих кожному понять. Ідея добра — такого банального та унікального водночас — віддзеркалює те, що ми можемо робити вже зараз для наших близьких та рідних, а особливо українських захисників.

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії проведе благодійний концерт, кошти від якого буде спрямовано на потреби армії. Зберімось разом, щоб добра стало більше, і його сила множилась! Змінити історію — в наших силах.

Виконавці:

Дмитро Ткаченко, скрипка
Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
Володимир Сіренко, диригент

Програма:

Людвіг ван Бетховен. Симфонія № 6 «Пасторальна» фа мажор, тв. 68 (1808)
Євген Станкович. Симфонія № 5 «Пасторалей» для скрипки з оркестром (1980)

❗️За виручені кошти буде придбана комп’ютерна спецтехніка для аеророзвідки та вдалого планування і виконання роботи підрозділів, а саме 48-го окремого штурмового батальйону імені Номана Челебіджіхана та Центру спеціальних операцій «Альфа» ❗️

Джерело заходу: https://www.facebook.com/24979018515045883

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1