МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Допрем’єрний благодійний показ фільму «Стрий. Легенда»

18 Січ (Чт)/17:00
- 18 Січ/18:00
Допрем’єрний благодійний показ фільму «Стрий. Легенда»

Допрем’єрний благодійний показ фільму «Стрий. Легенда»

Допрем’єрний благодійний показ фільму «Стрий. Легенда»

Афіша Львів №1

2024-01-18 17:00:00 –
Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука

18 січня о 16.00 відбудеться допрем’єрний благодійний показ фільму «Стрий. Легенда» (м. Львів, пл. Ринок, 9). Перед сеансом чекайте на зустріч з автором стрічки. Вхід вільний.

Події історичного фільму «Стрий. Легенда» відбуваються у ХІV столітті на території Галицько-Волинського королівства. Період правління останнього володаря держави-Юрія Болеслава.

Кінострічка є частиною грандіозного всеукраїнського проєкту «Легенди України», мета якого є візуалізація легенд, казок, переказів з метою збереження історичної спадщини, традицій і культури та популяризації самобутності і неповторності регіонів України.

В фільмі показано роль англо-саксонських лицарів в захисті Галицько-Волинського королівства та історія зародження української шляхти.

Сюжет перегукується з сучасністю, адже там також як і зараз ідеться про захист своєї території і своїх цінностей. Серед акторів були 8-ро теперішніх вояків ЗСУ.

Абсолютно унікальний авторський сценарій , який базується на легенді заснування середньовічного королівського міста Стрия. У сюжеті відображені наші прадавні традиції, колорит, показано неповторність і красу Карпатського краю. Всі зйомки проходили не в павільйонах, а «на-живо», на природі в найпривабливіших локаціях західного регіону: територіях державного історико-культурного заповідника фортеці «Тустань», відпочинковому комплексі «Вежа Ведмежа», державного історико-культурного заповідника «НАГУЄВИЧІ”, Олеського замку 15 ст. , м. Моршин, берегах р. Стрий і Опір.

Проект був підтриманий безпрецедентною кількістю акторів-волонтерів 470 чол. та громадських організацій – 24. Окрім того, у фільмі знялись відомі діячі мистецтва та культури України та Львівщини.

В зйомках використовувались автентичні середньовічні костюми та предмети побуту. Долучились лицарі реконструктори 6-ти клубів історичної реконструкції та історичного середньовічного бою.
Консультантами та експертами були музейні науковці- знавці побуту, та історії середньовіччя.

Юрій Комарницький – автор сценарію, головний герой і продюсер фільму
Режисер фільму – Олександр Король (головний режисер Львiвського академiчного обласного музично-драматичного театру iм. Юрiя Дрогобича)
Зйомка: студія «WestArt” – Дмитро Кошлань

Трейлер фільму : https://www.facebook.com/stryilegend/videos/3531803230176057

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1408679976403828

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1