МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Довкола Горіхового Гаю", екскурсія Тетяни Казанцевої

1 Чер (Сб)/11:00
- 1 Чер/14:00
"Довкола Горіхового Гаю", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Довкола Горіхового Гаю", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Довкола Горіхового Гаю", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-06-01 11:00:00 – 2024-06-01 14:00:00
Lviv, Ukraine

У суботу 1-го червня з 11:00 до 14:00 запрошуємо на екскурсію “Довкола Горіхового Гаю” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, 15% прибутку для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/3wYAgNV Місце зустрічі у смс напередодні до 21:00.

Запрошуємо на історико-архітектурну екскурсію дільницею довкола Горіхового Гаю – вулицями від Володимира Великого до Княгині Ольги. Виявимо витоки рік Вульки та Дикого Яру, розташування давніх озер, букових і грабових лісів, плодових садів і трьох маєтків. Ознайомимося з мальовничою історичною забудовою вулиць Бойківської та Куликівської, також перейдемося та довідаємося призначення тунелю під залізницею.

Ознайомимося з взірцями високого модернізму з елементами органічної архітектури, що у міжвоєнний період розробив в США Френк Ллойд Райт і яка не менш успішно розвинулася у Львові.

Виявимо декілька типів забудови в стилі піттореск та функціоналізму Приморської віллової колонії на вулицях Аркаса, Морській, Балтійській, Ревуцького та Ковалева. Довідаємося час спорудження, архітекторів і будівничих.

Розглянемо, як формувалася дільниця у повоєнний період включно з формуванням таких визначних зразків конструктивізму, як кінотеатр “Сокіл” і видавництво “Вільна Україна”, та довідаємося, якими високими зразками керувалися архітектори при створенні житлової забудови та інфраструктури вулиць Володимира Великого і Княгині Ольги включно з підземним трамваєм.

Для комфорту під час екскурсії просимо зручно взуватися та вдягатися, прихопити перекус та пиття.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/372743869129009

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1