МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Довкола вулиці Сонячної", екскурсія Тетяни Казанцевої

8 Чер (Сб)/15:00
- 8 Чер/17:30
"Довкола вулиці Сонячної", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Довкола вулиці Сонячної", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Довкола вулиці Сонячної", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-06-08 15:00:00 – 2024-06-08 17:30:00
Lviv, Ukraine

У суботу 8-го червня з 15:00 до 17:30 запрошуємо на екскурсію “Довкола вулиці Сонячної” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, 15% прибутку для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/4e7ydrS Місце зустрічі – у повідомленні напередодні до 21:00.

Відвідаємо Будинок правління єврейської громади – Кагал на вулиці Шолом-Алейхема – перлину єврейської сецесії. Помилуємося ліпниною, ковальством, керамікою, відвідаємо велику і малу зали для зібрань, довідаємося про події, що тут відбувалися.

Перейдемося вулицями Куліша, Таманською, Котлярською, Балабана, зрозуміємо, де знаходилися синагоги, і навіть відвідаємо одну з них. Зазирнемо до пасажу Германів, де містився театр “Колізей” та зайдемо інших промислових пасажів. Захопимося особливим архітектурним, скульптурним та живописним декором, притаманним цій дільниці, що наблизить нас до розуміння засад єврейського стилю в архітектурі Львова.

Довідаємося, де існувала площа Зернова (Сольських) і як вона змінювалася протягом сторіч. Зрозуміємо, де текла Полтва, а де був величезний острів і що там відбувалося. Зануримося в життя єврейської дільниці, що вирувало тут ще з часів заснування Львова.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/480929067712783

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1