МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

ЕКСПЕДИЦІЇ СЕЛАМИ ДО І ПІСЛЯ ВТОРГНЕННЯ. ЯК СТВОРЮВАЛАСЯ ФОТОКНИГА OLD KHATA BOOK

13 Жов (Пт)/18:30
- 13 Жов/19:30
ЕКСПЕДИЦІЇ СЕЛАМИ ДО І ПІСЛЯ ВТОРГНЕННЯ. ЯК СТВОРЮВАЛАСЯ ФОТОКНИГА OLD

ЕКСПЕДИЦІЇ СЕЛАМИ ДО І ПІСЛЯ ВТОРГНЕННЯ. ЯК СТВОРЮВАЛАСЯ ФОТОКНИГА OLD KHATA BOOK

ЕКСПЕДИЦІЇ СЕЛАМИ ДО І ПІСЛЯ ВТОРГНЕННЯ. ЯК СТВОРЮВАЛАСЯ ФОТОКНИГА OLD KHATA BOOK

Афіша Львів №1

2023-10-13 18:30:00 –
Kyiv Biennial 2023, Київ: Ріка кричала, вила, як поранений звір

OLD KHATA BOOK — це фотокнига про хати й людей. Фотографка Анна Ільченко та журналістка Світлана Ославська у 2020–2023 роках об’їздили майже 100 сіл України: від закарпаття до Луганщини й від Чернігівщини до Херсонщини (деякі з них тепер окуповані). На світлинах і в записаних розмовах вони прагнули зафіксувати сільські хати в нинішню мить історії, адже цей пласт української культури змінює час і руйнує війна. До книжки увійшли дібрані фото та фрагменти інтерв’ю.

Old Khata Book — не енциклопедія регіональних стилів будівництва, хоча різноманітні традиції будови хати читачі тут знайдуть. Це документальний нарис на перетині фотографії та літератури, репортажу та візуальної історії. Розмовляючи з господарями хат, авторки починали із запитань про житло, але часто все закінчувалося монологами людей про життя.

Тому ця книжка виходить за межі архітектури й етнографії на ширшу тему: якими є українці, як розуміють дім, красу, життя і смерть. Вона не вичерпує цієї теми, а запрошує далі її досліджувати.

Анна Ільченко — українська фотографка, документалістка та відеографка родом із Сєверодонецька. Її роботи публікувалися в українських та міжнародних виданнях: Marie Claire Italy, Bird in Flight, The Ukrainians, Cуспільне, Hype&Hyper, OpenDemocracy, LB.ua, Фокус, Радіо Свобода, Українська правда, Texty.org.ua, Hromadske, Current time, Reporters та інших.

Світлана Ославська — українська журналістка, репортерка, дослідниця культури. Народилася в Сєверодонецьку, живе в Івано-Франківську. Публікується в українських та міжнародних виданнях. Авторка книжок «Сєверодонецьк. Репортажі з минулого» («Човен», 2022) та «Півмісяць, хрест і павич. Подорожі до Месопотамії» («Човен», 2019).

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1280175232546727

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1