МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

ФІНАЛЬНА КУРАТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ ВИСТАВКОЮ “ЗРАНКУ БУЛО ДУЖЕ ХОЛОДНО І СВІТИЛО НЕЙМОВІРНО ЯСКРАВЕ СОНЦ

25 Чер (Нд)/18:00
ФІНАЛЬНА КУРАТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ ВИСТАВКОЮ “ЗРАНКУ БУЛО ДУЖЕ ХОЛОДНО І СВІТИЛО

ФІНАЛЬНА КУРАТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ ВИСТАВКОЮ “ЗРАНКУ БУЛО ДУЖЕ ХОЛОДНО І СВІТИЛО НЕЙМОВІРНО ЯСКРАВЕ СОНЦ

ФІНАЛЬНА КУРАТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ ВИСТАВКОЮ “ЗРАНКУ БУЛО ДУЖЕ ХОЛОДНО І СВІТИЛО НЕЙМОВІРНО ЯСКРАВЕ СОНЦ

⌚️Львів Україна

25 червня – останній день експонування виставки “Зранку було дуже холодно і світило неймовірно яскраве сонце”. Запрошуємо о 16:00 на закриття і фінальну екскурсію від кураторки Олександри Набієвої!

Вимушена евакуація внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну стала однієї з численних спільних історій цієї війни. Запрошуємо на мультимедійну виставку, яка занурить в поліфонію голосів у спробі передати цей несподіваний життєвий досвід — небезпечний, виснажливий і кардинально протилежний звичайній подорожі.

«ЗРАНКУ БУЛО ДУЖЕ ХОЛОДНО І СВІТИЛО НЕЙМОВІРНО ЯСКРАВЕ СОНЦЕ» — наведе оптику на розмаїття й множинність наших досвідів та посилить найслабші голоси, розгорне історії евакуації людей з інвалідністю на різних рівнях: аудіовізуальному й оповідному. Дозволить узагальнити та розрізнити, говорити про спільне і про відмінності. Допоможе побачити події, як в особистому вимірі, так і в часовій тяглості та наративі історії.

В основі інклюзивної виставки — соціологічне дослідження для проєкту WARPATH.24.02, створене командою Fight For Right, організації, яка послідовно бореться за дотримання прав людей з інвалідністю. Основна мета проєкту — привернути увагу до потреб людей з інвалідністю в Україні охопленій війною вже дев’ятий рік.

Деталі:

Художники/-ці: Євген Арлов, Кирило Коваленко, Анатолій Татаренко та Миро Клочко, Сашко Протяг, Даша Подольцева.

Учасники/-ці: Андрій Качур, В’ячеслав Овсієнко, Володимир Арабаджи, Дмитро Жарий, Людмила Крамниста, Маргарита Василенко, Надія та Олександр Вороневські, Наталія Петренко, Олег Резанов, Олена Вінсент, Ольга Бабіцька, Ольга Вовк-Собіна, Світлана Горєва, Тетяна Герасимова, Тетяна Новакова.

Кураторка виставки — Олександра Набієва. Координаторка проєкту — Вікторія Лучка, Соціологиня проєкту та авторка матеріалів — Ганна Заремба-Косович, Перекладачка — Ірина Шеремет. Організатори: ГО «Fight for Right», British Council in Ukraine. Розробники сайту WARPATH.24.02 — «Directa Bureau».

Виставка реалізується за підтримки Британської Ради в межах Сезону культури Велика Британія/Україна.

Реєстрація: https://www.lvivart.center/events/ekskurs-vystavka-zranku-bulo-duzhe-holodno-i-svitylo-nejmovirno-yaskrave-soncze-final/

Джерело заходу: https://www.facebook.com/2525951570903393
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1