МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

ФОРМУЛА ІДЕАЛЬНОГО ЗЛОДІЯ: ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРІЇ ІГОР В КІНО

4 Тра (Сб)/11:00
- 4 Тра/12:00
ФОРМУЛА ІДЕАЛЬНОГО ЗЛОДІЯ: ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРІЇ ІГОР В КІНО

ФОРМУЛА ІДЕАЛЬНОГО ЗЛОДІЯ: ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРІЇ ІГОР В КІНО

ФОРМУЛА ІДЕАЛЬНОГО ЗЛОДІЯ: ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРІЇ ІГОР В КІНО

Афіша Львів №1

2024-05-04 11:00:00 –
Стефаника, 11, Lviv, Ukraine, 79005

Теорія ігор досліджує процеси ухвалення рішень з наукової точки зору. Її застосування в економіці, біології, соціальних науках широко відомі. Виявляється, за допомогою теорії ігор також створюються правдоподібні сценарії поведінки, які лягають в основу сюжетів фільмів.

Персонаж харизматичного злодія створити непросто. І важлива не тільки гра актора: це повний набір дій, діалогів, рішень персонажа. Ідеальний злодій повинен стратегічно мислити, маніпулювати іншими, створювати безнадійні ситуації, з яких дивом виплутуються головні герої. Чому Джокеру вдаються всі його схеми? Як йому вдалося пограбувати банк і змусити всіх грабіжників повбивати один одного, при цьому дії кожного були цілком раціональні? Яка стратегія переговорів дала йому змогу переконати мафію віддати йому всю владу? В яку стратегічну пастку Моріарті загнав Шерлока Холмса і чому все таки програв?

На прикладі деяких відомих кінокартин ми розберемо класичні моделі теорії ігр. Лекція допоможе вам розпізнати типові ігри в професійному і побутовому житті і знаходити математично виграшні рішення складних ситуацій.

Лектор: Ігнатенко Олексій Петрович, доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, професор факультету прикладних наук УКУ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/395113689963898

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1