МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

ХРИСТЯ БАДЗЯН ПРО РЕЮЗ В АРХІТЕКТУРІ. ЛЕКЦІЯ 2

13 Лип (Чт)/18:30
ХРИСТЯ БАДЗЯН ПРО РЕЮЗ В АРХІТЕКТУРІ. ЛЕКЦІЯ 2

ХРИСТЯ БАДЗЯН ПРО РЕЮЗ В АРХІТЕКТУРІ. ЛЕКЦІЯ 2

ХРИСТЯ БАДЗЯН ПРО РЕЮЗ В АРХІТЕКТУРІ. ЛЕКЦІЯ 2

⌚️Підвищення кваліфікації для вчителів та вихователів

З речей зі смітника та OLX можна зробити неповторне наповнення дому чи інституції — та при цьому зберегти історичну спадщину. На думку Христі Бадзян та restare повторне використання меблів, елементів дизайну та навіть старої ліпнини — це не тільки про тренд, а й про відновлення історичної справедливості.

Реюз або “reuse” — це концепція, яка полягає у використанні речей повторно замість їхнього викидання або знищення. Це означає, що замість того, щоб придбати нову річ, можна використовувати ту, що вже існує, змінюючи її функціональне призначення або перетворюючи її на інші цілі. Реюз сприяє зменшенню відходів, розумному використанню ресурсів та екологічній стійкості.

Христя Бадзян — архітекторка простору Львівського муніципального мистецького центру. Разом із чоловіком Дмитром Сорокевичем вони заснували компанію Replus Bureau, що базується у Львові та Лондоні. Христина також створила майстерню архітектурного порятунку Restare, що займається збереженням та відновленням елементів автентики, вінтажних меблів і декору. Команда збирає старі кахлі, двері, вікна, клямки, крісла, шафи там, де вони більше не потрібні, а іноді й просто знаходить на смітниках. Усе чистять, ремонтують, відновлюють і дають цим речам нове життя.

Реєстрація: https://www.lvivart.center/events/hrystya-badzyan-pro-reyuz-v-arhitekturi-lekcziya-2/

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1327630658138403
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1