МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Хто Ви, місіс Х: Аманда Рьонтген - Майєр, Луїза Адольфа Ле Бо, Емі Біч. Історія перша"

26 Лис (Нд)/15:00
- 26 Лис/16:00
"Хто Ви, місіс Х: Аманда Рьонтген - Майєр, Луїза Адольфа

"Хто Ви, місіс Х: Аманда Рьонтген - Майєр, Луїза Адольфа Ле Бо, Емі Біч. Історія перша"

"Хто Ви, місіс Х: Аманда Рьонтген – Майєр, Луїза Адольфа Ле Бо, Емі Біч. Історія перша"

Афіша Львів №1

2023-11-26 15:00:00 –
Меморіальний музей Станіслава Людкевича

Запрошуємо на презентацію циклу концертів " Хто Ви, місіс Х" в рамках науково-творчого проекту " Творчий спадок жінок – композиторок" 19-20 ст. у розрізі світового скрипкового виконавства" аспірантки творчої аспірантури Львівської Національної музичної академії імені М.В.Лисенка Дарини Довгої (скрипка).

Скрипалька Дарина Довга народилася у 1996 році в м. Кропивницькому в сім’ї музикантів. Початкову музичну освіту отримала в музичній школі № 3 м. Кропивницького по класу скрипки та композиції. У 2011 році дала своє перше інтерв’ю на республіканському радіо (м. Київ) і стала героїнею передачі «Маестро. Юний композитор» телерадіокомпанії « UA: Кропивницький».
В період з 2012 по 2016 рік навчалася у Кропивницькому музичному фаховому коледжі по класу скрипки та симфонічного диригування, а також продовжувала займатись композицією.
У січні 2016 року відбувся дебют Дарини в ролі диригента: в рамках відкриття конкурсу юних композиторів пам’яті
Ю.С. Мейтуса оркестр Кропивницького музичного фахового коледжу виконав власний твір Дарини – симфонічну картину "Хортиця". За весь період навчання скрипалька брала участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.
З 2017 по 2022 р. Дарина співпрацювала з фортепіанним квінтетом «Мініатюра», який є учасником усіх урочистих заходів міста, зокрема скрипалька брала участь у зйомках документального фільму телеканалу "Вітер" Центральноукраїнського бюро новин до 180-річчя корифея українського професійного театру М.Л. Кропивницького.
У березні 2019 року Дарина виступила як солістка з оркестром народних інструментів Кропивницького музичного фахового коледжу на відкритті Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Провесінь» із власним аранжуванням «Чакони» Томазо Віталі для скрипки, мішаного хору, оркестру народних інструментів та органу.
У червні 2022 року з відзнакою закінчила навчання у Львівській Національній музичній академії ім. М.В. Лисенка (клас народної артистки України, професора Шутко Л.О.). З 1 жовтня 2022 року – асистентка кафедри скрипки ЛНМА ім. М.В.Лисенка, а з 1 жовтня 2023 року – творча аспірантка кафедри скрипки ( творчий керівник – Народна артистка України, професор кафедри скрипки Шутко Л.О., науковий консультант – доктор педагогічних наук, доктор філософії музики, професор кафедри скрипки Андрейко О.І.)
Концертмейстер – талановита піаністка Марія Дольна.

Вхід вільний!

вул.С.Людкевича 7
Львів, Львівська область

Джерело заходу: https://www.facebook.com/889826325848710

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1