МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Іспанська гітара

9 Кві (Нд)/19:00
- 9 Кві/20:00
Іспанська гітара

Іспанська гітара

Іспанська гітара

⌚️Львівський органний зал

Відчути пристрасть іспанської гітари та на мить перенестися на сонячні вулиці Іспанії запрошує київський гітарист Андрій Остапенко.
Соліст Національної філармонії України та один із найкращих класичних гітаристів України Андрій Остапенко зачарує своїм віртуозним володінням цього прекрасного й темпераментного інструменту. “Небесне танго” і ніжна “Колискова”, гітарні сонати і витончені вальси – на концерті у Львівському органному залі почуйте нові грані звучання гітари.

Виконавець:
Андрій Остапенко – гітара

Програма:
Лео Брауер – Колискова
Ейтор Віла-Лобос – Чотири прелюдії
Агустін Барріос – Останнє тремоло
Xоакін Родріго – Соната Giocosa
Хоакін Родріго – Запрошення та танець
Ісаак Альбеніс – Гранада, Астурія
Мігель Льобет – Варіації на тему Фернандо. Сора
Мігель Льобет – Скерцо-Вальс
Ролан Д'єнс – Небесне танго
Ерік Саті – Gnossienne #1

Тривалість: близько години

Про виконавця:
Андрій Остапенко – один із яскравих представників гітарної виконавської школи України, лауреат Міжнародного конкурсу, заслужений артист України, соліст Національної філармонії України. Його ім’я добре відоме в Україні і за її межами.

Музичну освіту здобув у Київському державному музичному училищі імені Р.М. Глієра та Київській державній консерваторії (клас доцента М.П.Михайленка).

Під час навчання почав активну концертну діяльність, виступаючи в Україні і за її межами. З 1993 року Андрій Остапенко – артист Національної філармонії України, спочатку працював у складі квартету, а з 1995 року – соліст-гітарист філармонії. У 2001 році продовжував свою освіту і удосконалення виконавської майстерності в Міжнародній академії гітари Франсіско Тарреги у видатних маестро Паоло Пегораро і Стефано Віоли (Італія). У 2003 році після закінчення аспірантури Національної музичної академії розпочав педагогічну діяльність.

Андрій Остапенко володіє всіма можливостями сучасного гітарного виконавства, його манера відрізняється органічним поєднанням віртуозної техніки з відтворенням всіх тонкощів звукової палітри.

Музичні інтерпретації Андрія Остапенка завжди глибоко змістовні, стилістично довершені і яскраво індивідуальні. Він належить до когорти музикантів, які наполегливо працюють над вдосконаленням своєї майстерності, постійно розширює межі своєї професійної діяльності, прагне до налагодження міжнародних зв’язків з видатними музикантами світу у сфері гітарного виконавства.

Андрій Остапенко – учасник різноманітних гітарних фестивалів і форумів, член журі міжнародних і національних конкурсів. Він відомий як перший виконавець нових оригінальних творів, написаних українськими композиторами для гітари, які успішно презентує на фестивалях Національної спілки композиторів України. До своїх зарубіжних гастрольних програм (Італія, Польща, Швейцарія, Азербайджан, Португалія, Велика Британія, Іспанія) завжди включає твори українських композиторів.

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:
у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/6322950497739229
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1