МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Історичною школою для незрячих", екскурсія Тетяни Казанцевої

29 Гру (Пт)/18:00
- 29 Гру/20:00
"Історичною школою для незрячих", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Історичною школою для незрячих", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Історичною школою для незрячих", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2023-12-29 18:00:00 – 2023-12-29 20:00:00
Lviv, Ukraine

У п’ятницю 29-го грудня з 17:00 до 19:00 запрошуємо на екскурсію “Історичною школою для незрячих” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/48fBzoS Місце зустрічі – у повідомленні напередодні події до 21:00.

Зазирнемо до найдавнішого закладу для незрячих, історія якого у Львові розпочинається вже з 1845-го. Розглянемо етапи формування львівської школи від невеликої будівлі на вулиці Личаківській до монументального комплексу на Софіївці.

Обійдемо всі куточки корпусу на сучасній вулиці Франка, що зберегла автентичне планування з поділом на навчальні аудиторії, музичні класи, майстерні та спальні. Помилуємося вишуканими печами межі ХІХ-ХХ століть та оглянемо збережені артефакти для навчання дітей. Зокрема побачимо підручники зі шрифтами Брайля і Кейна, раритетні фото, рельєфні панно та мапи початку ХХ століття. Помилуємося панорамою вечірнього Львова, що розкриватиметься з верхніх вікон будівлі, також оглянемо конструкції горища та підвалу.

Довідаємося, які були умови вступу до школи, у чому полягала особливість навчання та які фахи здобували діти після закінчення. Заклад продовжує виконувати свою функцію, незмінну з часів спорудження будівлі, дбайливо зберігаючи свою історію – тут функціонує музей, де колись мешкав директор школи із родиною.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/895723312273548

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1