МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

«Книжка любові і люті»: поетичні читання і презентація збірки Марини Пономаренко

17 Кві (Пн)/19:00
«Книжка любові і люті»: поетичні читання і презентація збірки Марини

«Книжка любові і люті»: поетичні читання і презентація збірки Марини Пономаренко

«Книжка любові і люті»: поетичні читання і презентація збірки Марини Пономаренко

⌚️вул. Вірменська, 35

📚 Запрошуємо на презентацію дебютної поетичної збірки поетеси та сценаристки Марини Пономаренко. Презентація «Книжки любові і люті» відбудеться 17 квітня о 19:00 у «Дзизі» (Львів, Вірменська, 35). Захід відбудеться за участі авторки Марини Пономаренко та модераторки Марії Титаренко.

Поетичні тексти, що увійшли до книги, авторка писала у буремні часи — спочатку під час епідемії COVID-19, а потім і у час повномасштабного вторгнення. «Книжку любові і люті» Марина Пономаренко присвятила своїй 84-річній бабусі, яка стала прототипом для кількох героїнь її віршів. Не залишить байдужими читачів у цій збірці не лише поезія Марини Пономаренко, а й ілюстрації до книги. Незвичайне художнє оформлення для збірки створила ілюстраторка Ксенія Забродська – в роботі над малюнками художниця пішла на несподіваний експеримент: використала зображення згенеровані штучним інтелектом Midjourney, обробивши та допрацювавши їх.

«Книжка любові і люті» — це вірші про те, що тримає нас на поверхні, коли за всіма законами фізики та фізіології ми мали би вже потонути. Це про здатність вигрібати, коли течія тягне у відкрите море, вороже й повне хижаків. Це про уміння затримувати подих, коли накриває високою хвилею. Це про силу, що дозволяє побачити на горизонті маяк і попрямувати до берега. Це про сміливість пірнути углиб і знайти на дні мушлю — на пам’ять про цю подорож, якою би страшною і похмурою вона не була. І ще ця книжка про мистецтво співати і сміятися — навіть у темній крижаній воді.

Купити книжку: https://cutt.ly/H86Sq6P

Марина Пономаренко — поетеса, сценаристка. Народилася 1984 року в с. Григорівка Київської області. Живе в Києві. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і ТБ ім. І.К.Карпенка-Карого за спеціальністю «Драматургія кіно і ТБ» (майстерня Богдана Жолдака). Працює у сфері комунікацій. Вірші були відзначені на кількох літературних конкурсах – «Кримський інжир», Pro100fest та інших. Твори Марини Пономаренко входили до антологій «Поміж сирен» (2023), «ЙБН БЛД РСН» (2023), «Atmintis Ugnis Deguonis. Iš mūsų laiko Ukrainos poezijos» (Литва, 2022), «Кримський інжир» (2021), «Антологія літераторів Київщини» (2021) та інших. Публікувалася в журналі «Київ», «Українській літературній газеті», на інтернет-порталі «ЛітЦентр», а також в інших періодичних виданнях.

Марія Титаренко — есеїстка, поетка, журналістка, медіадослідниця, стипендіатка програми ім. Фулбрайта. Засновниця магістерської програми з медіакомунікацій УКУ. Лавреатка конкурсу Catholic Press Award (2012). Переможниця конкурсу ім. Б.-І. Антонича із поетичною збіркою «IMPASTO» (2010); конкурсу «Новела по-українськи» із новелою «Півгодини Неба» (2013); міжнародного конкурсу есеїв від журналу «Fountain» (2015). Поему “Мости” в англомовному перекладі анімовано на замовлення журналу “Trafika Europe”. Авторка нон-фікшн лабораторії на ЛітАкценті. Викладає есеїстику, креативне письмо, репортажистику, публічні комунікації та ін.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/2093770937489396
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1