МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

КОНФРОНТАЦІЯ

6 Кві (Сб)/18:00
- 6 Кві/19:00
КОНФРОНТАЦІЯ

КОНФРОНТАЦІЯ

КОНФРОНТАЦІЯ

Афіша Львів №1

2024-04-06 18:00:00 –
Львівська національна філармонія, Скорика 7

Пориньте у безперервне звучання симфонічного оркестру INSO-Lviv, що надихає, заряджає та звільняє від важких думок. Відкрийте музику, що змушує дихати на повні груди, відчувати неповторні миті і радіти кожній хвилині в колі друзів та однодумців.

Сучасний світ давно потонув у конфронтаціях. Сутички, протистояння, ворожнеча, конкуренція — це реальність, від якої не сховаєшся. І українці на третьому році війни знають про це, як ніхто інший. Та цього вечора на сцені Львівської філармонії обійдеться без конфронтацій. Адже за вже доброю традицією симфонічний оркестр INSO-Lviv виступить під батутою нового запрошеного диригента, познайомивши з ним львівську публіку.

Робін Енгелен – знаний німецький симфонічний та оперний диригент, що співпрацював з Лейпцизьким Гевандхаусом, Радіооркестром і філармонією Штутгарта, Берлінським концертним оркестром, Симфонічним оркестром Берлінського радіо, Дюссельдорфською філармонією, Королівською фламандською філармонією, Камерним оркестром Малера, Токійською філармонією та багатьма іншими музичними інституціями та колективами. У виконанні оркестру INSO-Lviv та Робіна Енгелена прозвучить масштабна Четверта симфонія Брукнера — один з найвидатніших творів композитора, виконання якого — завжди особлива подія. У названу «романтичною» музику закладений цілий комплекс емоцій та образів, у якій кожен віднайде ключі до розвʼязання внутрішніх конфронтацій.

Подаруйте собі особливі моменти в особливій компанії оркестру INSO-Lviv, Робіна Енгелена та музики Антона Брукнера.

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр INSO-Lviv
Робін Енгелен, диригент (Німеччина)
Програма:

Антон Брукнер. Симфонія № 4 «Романтична» мі-бемоль мажор, WAB 104

Джерело заходу: https://www.facebook.com/340326429030928

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1