МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Латинська катедра", екскурсія Тараса Завадовського

17 Лют (Сб)/15:00
- 17 Лют/17:00
"Латинська катедра", екскурсія Тараса Завадовського

"Латинська катедра", екскурсія Тараса Завадовського

"Латинська катедра", екскурсія Тараса Завадовського

Афіша Львів №1

2024-02-17 15:00:00 – 2024-02-17 17:00:00
Lviv, Ukraine

У суботу 17-го лютого з 14:00 до 16:00 запрошуємо на екскурсію “Латинська катедра” дослідника символіки і геральдики в архітектурі Львова Тараса Завадовського. Ціна – 420 гривень*, з них 15% для ЗСУ, у тому числі врахована оплата за індивідуальну аудіосистему з навушниками, реєстрація – https://bit.ly/4bs0Z4W Місце зустрічі – у повідомленні напередодні до 21:00.
"Унікальна", "мистецька", "давня" і ще багато хороших епітетів можна знайти про латинську катедру у Львові. Понад 500 років святиня слугувала головним храмом для римо-католицької громади міста і не раз змінювала свій вигляд. Очевидно, їй присвячували багато уваги, коштів і мистецьких зусиль. Її барокові розписи гармонійно поєднуються з ренесансним і сецесійним наповненням окремих каплиць. Все для того, щоб тут могли приймати найвищих представників світської та духовної влади.
Королі та папа, архієпископи та сенатори, кардинали й князі, всі вони залишили свій історичний слід у катедрі. Безліч меценатів сприяли її процвітанню, а потім були поховані у каплицях та криптах храму.
Під час екскурсії поговоримо про відомих особистостей, які залишили слід у вигляді епітафій і геральдичних композицій. Спробуємо розчитати їхні латинські послання для нащадків. Обговоримо символіку розписів та зануримось в атрибутику святих. Вишневецькі, Кампіяни, Жолкевські, Вижицькі та Шольц-Вольфовичі будуть розповідати свою історію.
*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/844905980982486

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1