МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Легенди Швеції. Симфонічний концерт

29 Січ (Нд)/20:00
- 29 Січ/21:00
Легенди Швеції. Симфонічний концерт

Легенди Швеції. Симфонічний концерт

Легенди Швеції. Симфонічний концерт

⌚️Львівський органний зал

Мальовничі фіорди, що їх сторіччями полірують суворі морські вітри, смарагдові поля і білі шапки гір, бездонна синь озер і різнокольорові старі будиночки – це Скандинавія. Неймовірне розмаїття, суворість та чистота природи немов знайшли віддзеркалення у музиці цього краю.

Музика шведських легенд та казок, світ чарівних істот та фантастичної природи. Цього вечора вона звучатиме у виконанні Луганського симфонічного оркестру, релокованого до Львова через російську агресію, та шведського дириґента, давнього друга України, Деніела Ганссона.

“Верламську рапсодію” шведський композитор Курт Аттерберг написав як данину найвідомішій письменниці Швеції Сельмі Лагерлеф, авторці казки “Чудова подорож Нільса Хольгерссона Швецією” і володарці Нобелівської премії в галузі літератури.
“Шведська рапсодія” Хуго Альфвена – це музична мрія маленької пастушки про казкових створінь, тролів та життя в горах.
Симфонічні варіації Гуннара де Фрумері присвячені ще одній істоті шведського фольклору – водянику Некену, який своєю диявольською грою на скрипці може заманити людину в річку й потопити.

Усі ці фантастичні сюжети любовно втілені композиторами Швеції в симфонічній музиці звучатимуть у Львівському органному залі.

Деніел Ганссон музичний директор Університету Мальме та художній керівник оркестру, хору та ансамблю SYD університету Мальме.

Він продовжує скандинавську диригентську традицію, зазнав значного впливу таких викладачів, як Йорма Панула та Ерік Еріксон. Має пристрасть до традиційного репертуару, його сміливий та інноваційний підхід привів його до аранжування та диригування численними великими замовленнями нової музики. Серед ансамблів, якими він диригував, є Філармонія Монте-Карло, Опера Манаус, Український фестивальний оркестр, Симфонічний оркестр Мальме та Хор Шведського радіо.

Деніел Ганссон шанований і затребуваний педагог, він запрошений професор диригування у Львівській музичній академії, Україна. Окрім проведення низки курсів і семінарів з диригування, він постійно працює над тим, щоб зробити музичну освіту максимально інклюзивною для всіх вікових груп.

Виконавці:
Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії
Дириґент – Деніел Ганссон

Програма:
Курт Аттерберг – Вермландська рапсодія (Värmlandsrapsodi), оп. 36
Хуго Альфвен – Шведська рапсодія (Dalarapsodi), оп. 48
Гуннар де Фрумері – Симфонічні варіації

Тривалість: близько години

Увага!
У звʼязку з ремонтними роботами пішохідна зона перед Львівським органним залом перекрита. Для зручності, щоб потрапити до нас в найближчі дні потрібно заходити через браму внутрішнього двору 14-го корупсу НУ "Львівська політехніка", що по вул. Професорській (за бібліотекою).

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:
у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/897223448310548
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1