Легкий освітник з АНДРІЄМ ДАХНІЄМ: «Філософія любові»

Легкий освітник з АНДРІЄМ ДАХНІЄМ: «Філософія любові»
Легкий освітник з АНДРІЄМ ДАХНІЄМ: «Філософія любові»
Цикл лекцій з Андрієм Дахнієм розпочинається вже 29-го листопада в ДК NAZVA 🫰
👉 У ці важкі й драматичні часи, природніше переживати емоції, такі як лють, ненависть, гнів… Але не може не залишатися місця і для любові.
Мабуть, жодне почуття не має такої багатої палітри: про любов написано безліч книг, намальовано картин, знято кінострічок. І, водночас, жодне почуття не є настільки складним, аби його адекватно висловити.
Крім того, почуття любові є безмежно розмаїте: любов буває стійка і примхлива, радісна і трагічна, еґоїстична і жертовна, прагматична й романтична. А ще вона, як вважав Блез Паскаль, будь-яку людину робить кращою.
🫰 Тому журнал Артефакт розпочинає курс "Філософія любові". Вже у вступній лекції йтиметься також про розуміння любові, виходячи зі світогляду й цінностей певної епохи й певної мови: сприйняття любові визначається історичними та мовними обставинами.
У середньовіччі любили далеко не так, як в античності, а в наші часи любовні почуття переживають інакше, ніж у добу романтизму…
Ми бачимо багато граней любові в "Бенкеті" Платона, а чого варте саме розрізнення у давньогрецькій мові між eros, philia, storge, mania, agape тощо, в латинській – між libido та amor, між cupiditas i caritas.
Зосередитися варто й на різниці між to like i to love, між moegen i lieben, нарешті, між любов'ю та коханням. Не менш важливим і цікавим є, звичайно, і сучасний погляд на вічне почуття.
👉 Чи має любов свою "хімію", чи є в любові "тваринний магнетизм"? Чи є неминучою сучасна комерціалізація любові?
⏰ 29-го листопада о 19:00
🎟 передпродаж 150₴, в день події 200₴
👉 https://secure.wayforpay.com/payment/dahniy
📍 ДК NAZVA – вул. ЯБЛОНСЬКОЇ, 31 (третій поверх)