МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Лекція "Креативне мистецтво у час війни та кризи"

14 Бер (Чт)/18:00
- 14 Бер/19:00
Безкоштовна подія
Лекція "Креативне мистецтво у час війни та кризи"

Лекція "Креативне мистецтво у час війни та кризи"

Лекція "Креативне мистецтво у час війни та кризи"

Афіша Львів №1

2024-03-14 18:00:00 –
Вул. Іл. Свєнціцького, 17, Lviv, Lviv Oblast

Запрошуємо на творчу лекцію, під час якої Ви зможете зануритися у трансформаційну силу креативних мистецтв. На зустрічі Ви зможете ознайомитися з інноваційними терапевтичними підходами, які ґрунтуються на експресивних мистецтвах та допомагають долати кризи. Також Ви дізнаєтеся, як у моменти життєвих викликів творче самовираження стає потужним інструментом зцілення, стійкості та посилення надії. Лекція поєднає багаторічний практичний досвід, теоретичні знахідки та навчання на власному досвіді.

👥Спікери:
Боббі Ллойд – художниця, арт-терапевтка, виконавча директорка проекту Art Refuge. Протягом багатьох років вона працювала у Національній службі охорони здоров'я Великобританії у громадах та на міжнародному рівні в умовах конфліктів і потрясінь, зокрема в колишній Югославії в середині 1990-х років.
Міріам Усіскін – арт-терапевтка, викладачка магістерської програми з арт-терапії Університету Хартфордширу, Великобританії. Має багаторічний досвід роботи з кризами у Національній службі охорони здоров'я та пректі Art Refuge у Кале та Фолкстоні, де разом з Боббі Ллойд вивчає як мистецтво та арт-терапія можуть сприяти соціальному залученню, спів-творенню та більшій соціальній справедливості.
Іден Шоро – арт-терапевтка, співзасновниця проекту психологічної допомоги українцям «First Aid of the Soul», має освіту у юнгіанській глибинній психології, травмо-інформованому експресивному мистецтві, фототерапії та травмо-чутливій йозі.
Наталі Робелот – психотерапевтка експресивних мистецтв, членкиня Міжнародної асоціації терапії експресивними мистецтвами [IEATA] та Європейської федерації арт-терапії [EFAT], засновниця та керівниця проекту психологічної допомоги українцям «First Aid of the Soul»
Наталі має понад десятирічний клінічний досвід роботи з групами, окремими особами та сім'ями в різних умовах та культурах.

📅 Коли: 14 березня о 17:00

📍Де: Паркова аудиторія ЦШ, м. Львів вул. Стрийська 29А

❗️Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/f5Vc7u1j5sDDECmp8

Джерело заходу: https://www.facebook.com/396471526410854

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1