МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Людкевич і Ко. Вокальні перлини

21 Січ (Сб)/20:00
- 21 Січ/21:00
Людкевич і Ко. Вокальні перлини

Людкевич і Ко. Вокальні перлини

Людкевич і Ко. Вокальні перлини

⌚️Львівський органний зал

Маленькі шедеври українських композиторів у виконанні сопрано
Світлани Разіної та піаністки Ірини Кірчанової звеселяють серце і душу. Розкішний камерний дует, а також добірна українська класика для фортепіано соло здивують багатством і різноманіттям настроїв та емоцій.

У концерті почуйте пісні на слова українських поетів та авторські обробки народних пісень Ярослава Лопатинського, Василя Барвінського, Миколи Лисенка, Георгія Майбороди, Жанни Колодуб та, звичайно, Станіслава Людкевича. Свято української музики у рамках Людкевич Fest 2023.

Людкевич Fest — український фестиваль класичної музики, який реалізується командою Львівського органного залу в рамках довготривалої стратегії промоції української музики Ukrainian Live. Фестиваль був заснований громадською організацією «Collegium Musicum» у 2017 році і відбувається що два роки. Партнер проєкту – Галицьке музичне товариство.

Попри важкий час війни росії проти України, митці вирішили не переривати традиції, адже наша війна зараз іде, в першу чергу, за нашу культуру та цінності.

Цьогоріч фестиваль приурочено до Дня народження композитора 24 січня. Людкевич Fest 2023 відкриє всі сторони творчості митця, зокрема камерно-інструментальну, хорову та симфонічну музику.

Фестиваль відбувається за підтримки підписників Ukrainian Live на Patreon: https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1253408948547781
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1