МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Людкевич в чотири руки

25 Січ (Ср)/20:00
- 25 Січ/21:00
Людкевич в чотири руки

Людкевич в чотири руки

Людкевич в чотири руки

⌚️Львівський органний зал

Рідко виконувані твори Станіслава Людкевича, скомпоновані для фортепіаннного ансамблю, звучатимуть в рамках Людкевич Фест 2023. Амплітуда настроїв коливатиметься від героїки, якою наділений, “Швачка-марш” про козацького полковника Микиту Швачку, до лірики у “Голосінні” й “Меланхолійному вальсі”, й аж до жартів та коломийок у “Чабарашках”.

Фортепіанний дует в чотири руки – доволі рідкісний вид ансамблю, який вимагає від виконавців цілковитої гармонії та злагодженості. Саме цим вирізняється дует піаністів Наталі Зубко та Петра Довганя.

Людкевич Fest — український фестиваль класичної музики, який реалізується командою Львівського органного залу в рамках довготривалої стратегії промоції української музики Ukrainian Live. Фестиваль був заснований громадською організацією «Collegium Musicum» у 2017 році і відбувається що два роки. Партнер проєкту – Галицьке музичне товариство.

Попри важкий час війни росії проти України, митці вирішили не переривати традиції, адже наша війна зараз іде, в першу чергу, за нашу культуру та цінності.

Цьогоріч фестиваль приурочено до Дня народження композитора 24 січня. Людкевич Fest 2023 відкриє всі сторони творчості митця, зокрема інструментальну, хорову та симфонічну музику.

Фестиваль відбувається за підтримки підписників Ukrainian Live на Patreon: https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1197527184521352
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1