МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Magnum Mysterium. Хор “Гомін”

4 Бер (Сб)/20:00
- 4 Бер/21:00
Magnum Mysterium. Хор “Гомін”

Magnum Mysterium. Хор “Гомін”

Magnum Mysterium. Хор “Гомін”

⌚️Львівський органний зал

Нова програма від Львівського муніципального хору “Гомін”. Найсучасніші зразки української та італійської духовної музики – у виконанні чоловічого хору.

Духовна хорова музика – це не щось архаїчне, вона жива й актуальна. Концерт хору “Гомін” покликаний це довести. Самозаглиблення, відсторонення від буремностей життя, думки про вічне та духовне очищення подарують твори молодого українського композитора Андрія Нікітіна та італійського композитора й органіста Маноло Да Рольда.

Музика Нікітіна, створена у третьому тисячолітті, віддає шану багатовіковим традиціям української духовної музики, які відомі ще з Середньовіччя. Твори Маноло Да Рольда на латинські та англійські тексти, на противагу, знайомлять з особливостями хорової музики західної Європи.

Виконавці:
Львівський муніципальний хор “Гомін”
Максим Шпинда – дириґент

Програма:
Андрій Нікітін:
Херувимська
“Алилуя”
“Прийдіть”
“Трисвяте”
“Єдинородний Сину”
“У царстві твоїм”
“Благослови душе моя”
“Зі святими упокой. Вічная памʼять”
“Хвали душе моя Господа”
“Нині відпускаєш”

Маноло Да Рольд:
“O bone Jesu”
“Sweet”
O magnum mysterium
Rejoice
The lord is my light
Ubi caritas
Hodie Christus natus est
Regina coeli

Тривалість: близько години

У програмі можливі зміни

Про композиторів:
Андрій Нікітін – український композитор, живе в Києві, народився в Херсоні, закінчив Херсонське музичне училище по класу скрипки (композицію вивчав у Юхима Валерштейна). Отримав освіту звукорежисера в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Багаторічна практика співу в церковному хорі, регентство та захоплення середньовічним богослужбовим співом знайшли своє втілення у творах, які будуть представлені на концерті. Період їх написання 2020-2021 рр.

Маноло Да Рольд – органіст архієпископської церкви Мела, композитор, дириґент. Народився в 1976 році в Беллуно, Італія. Закінчив факультет органної композиції в консерваторії Стеффані в Кастельфранко Венето та факультет духовної музики в Римській консерваторії Святої Цицилії з найвищими відзнаками. Відвідував багато спеціалізованих класів і курсів у кількох викладачів.
Виступав як органіст, а також у складі ансамблів, брав участь у багатьох концертах, національних і міжнародних органних фестивалях.
З 1998 року є диригентом Corale Zumellese, поліфонічного змішаного хору, який виступає в Європі та за кордоном. Під його керівництвом хор отримав багато перемог та спеціальних призів журі та міжнародних конкурсах.
Він є диригентом дитячого хору “Roberto Goitre” та молодіжного хору “Roberto Goitre” у Мелі, який бере участь у багатьох концертах.
Диригував прем’єрами творів багатьох італійських композиторів.
Є художнім керівником Міжнародного фестивалю хорового співу в Мелі, членом художнього комітету ASAC Veneto та членом ACDA (США).
Видав книги про старовинні органи.

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:
у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html
//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1342143496585469
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1