МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Marinita and Elnatan Brothers

12 Тра (Пт)/20:00
Marinita and Elnatan Brothers

Marinita and Elnatan Brothers

Marinita and Elnatan Brothers

⌚️Дзиґа / Dzyga

Marinita (Марина Захарова), українська співачка, піаністка ікомпозитор.

Марініта займається музикою все життя, закінчила теоретичний та джазовий факультети Харківськоїконсерваторії. Вона віртуозно володіє вокально-фортепіанною технікою, має барвисту етнічну манеру співу із витонченою орієнтальною мелізматикою та ідеальним інтонуванням, природно використовує складні ритми, притаманні близькосхідній, тюркській, балканській та ромській традиціям. У дискографії Марініти чотири альбоми, а також участь у багатьох збірках. При цьому,більшість своїх пісень вона співає українською мовою.Дискографія Марініти включає чотири альбоми, а також участь у численних музичних збірках. Вона брала участь у багатьох міжнародних музичних фестивалях в Україні, США, Франції, Італії, Німеччині, Польщі, Угорщині та Ізраїлі. Також виступала на Майдані під час Помаранчевої революції 2004 та Революції Гідності 2014. У 2015-2017 роках виступала на міжнародних дипломатичних та міжпарламентських майданчиках у Парламентській Асамблеї Ради Європи у Страсбурзі, на Міністеріалі ОБСЄ у Гамбурзі, на HDIM ОБСЄ у Варшаві, на Міжпарламентській зустрічі Україна-Ізраїль в Єрусалимі та ін. Музика Марініти – це поєднання віртуозності та краси.Це витончений букет культур різних народів – українців, євреїв, кримських татар, азербайджанців, ромів, де кожна квітка унікальна, а весь букет є витвором мистецтва.

Shachar Elnatan,гітарист, співак, мультиінструменталіст і композитор.

Шахар Ельнатан є одним із провідних таунікальних музикантівджазової сцени Ізраїлю. У молодому віці він уже співпрацював з багатьма музикантами по всьому світу, включаючи таких відомих, як Авішай Коен, Раві Колтрейн, Келлі Еванс, Елі Дегібрі та багатьма іншими. Народившись в Єрусалимі у сім’ї музикантів, наполовину ізраїльтян, наполовину американців, він почав грати на гітарі свого батька в шістьроків. Шахар продовжив навчання музиці у Вищій школі Академії музики в Єрусалимі, де отримав класичну підготовку та освіту. Під час навчання в Єрусалимі віндеякий час жив у Яффо (Тель-Авів) і був оточений близькосхідною та арабською музикою, яка також сильно вплинула на його музичну візію. У віці 17 років він поїхав до Нью-Йорка, щоб навчатися у таких чудових музикантів, як Пітер Бернштейн, Лаге Лунд, Ґілад Гексельман та Арі Хеніг. Шахар був переможцем ізраїльсько-американського культурного фонду (IACF) у 2006-2013 роках. Наприкінці 2012 року Шахар виграв «Джазовий конкурс музичної школи Римона» і був запрошений виступати на конференції Міжнародної асоціації джазових шкіл (IASJ) у м. Грац, Австрія. Через деякий час, виступаючи по всьому світу з різними музикантами, Шахар створив власну групу, а в 2014 році до нього звернувся Авішай Коен, щоб записати його групу для збірного альбому Коена під назвою «All Original», 2014. Авішай Коен також став співпродюсером дебютногоальбому Шахара Ельнатана під назвою «One World», який вийшов у 2016 році на Razdaz Recordz.

Inbar Elnatan, мультиінструменталіст,співак, композитор.

Молодший брат Шахара, Інбар Ельнатан – молодий талант, що вийшов із еклектичної мультикультурної ізраїльської музичної сцени, Інбар прокладає свіймузичний шлях завдяки унікальному стилю гри, композиції та співу. Як і старший брат, він почав вчитися музиці з шестироків у свого батька, гітариста Зохара Ельнатана , який прищепив йому любов до джазу та імпровізаційної музики. Граючи на кількох інструментах – контрабасі, гітарі, фортепіано, а також як вокаліст, він має широку палітру самовираження в різних стилях: джаз, класична та камерна музика, фолк, R&B тощо. В 11 років він почав вивчати класичну музику на запрошення відомого майстра контрабаса Майкла Клінгхоффера під час музичної програми в Єрусалимській музичній академії. У 2018 році Інбар отримав нагороду «Jerusalem Guitar Competition

🎟 Вхід – 200 грн.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1279750319580182
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1