МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Міждисциплінарний науковий франківський семінар «Перехресні стежки»

28 Бер (Вт)/15:15
Міждисциплінарний науковий франківський семінар «Перехресні стежки»

Міждисциплінарний науковий франківський семінар «Перехресні стежки»

Міждисциплінарний науковий франківський семінар «Перехресні стежки»

⌚️Львівський національний університет імені Івана Франка

У вівторок, 28 березня 2023 року, о 15:15 відбудеться чергове засідання щомісячного міждисциплінарного франківського семінару «Перехресні стежки». Із доповіддю «Іван Франко про “платне москвофільствоˮ, або ж сікофантів» виступить доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри української літератури імені акад. Михайла Возняка Володимир МИКИТЮК.

Після року повномасштабної російсько-української війни, під час чергового диктаторського імперського приступу Cäsaren wahnsinn (божевілля цезаря (нім.)) варто знову і знову звернутись до феноменально пророчих та особливо актуальних сьогодні Франкових оцінок ординської імперської ментальності, причин і наслідків антицивілізаційності та антигуманності деспотичного режиму позаминулого століття.
Доповідь Володимира Микитюка – це відповідь на гостру потребу актуалізувати системне протистояння Івана Франка російській ідеологічній, пропагандистській та військовій інвазії на цивілізованих засадах європейського культурного націоналізму, функціональність його світоглядних і наукових компонент в умовах безпосередньої війни. Для України і демократичного світу загрозливим залишається фінансоване агресором сікофантське русофільство. Франко профетичний у висновках про сутність експансіонізму російської імперії перед і після війни з Японією на початку ХІХ ст., переконливий у доведенні фактів підкупу українських і європейських «корисних ідіотів». Приклад провокаторської афери Юзефа Гендігера – унікальний зразок дегенеративної діяльності представників російської «п’ятої колони» у Європі.
Морально-етична шкала оцінки «сангвініків в Західній Європі» авторства Івана Франка, є продуктивною і щодо сучасних «розумійників путіна» (putinverstehers (нім.)), європейських «корисних ідіотів» (Useful idiot (англ.)) і «шрьодеризації». Про важливі наукові й політичні уроки Івана Франка в контексті сучасності поговоримо на семінарі.

Подія відбувається у змішаному форматі:
очно у 231 аудиторії (вул. Університетська, 1)
та віддалено на платформі Zoom.
До семінару можна долучитися онлайн за посиланням:
Join Zoom Meeting
https://us05web.zoom.us/j/9797571041?pwd=ODhsUnNVWGEwWjBERFFwRGE3NkdIUT09
Meeting ID: 979 757 1041
Passcode: JTmX2U

Запрошуємо!

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1381945329013431
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1