МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Моя квартира скинула шкіру: у Муніципальному мистецькому центрі відбудеться виставка історичних стін

6 Бер (Пн)/11:00
- 15 Бер/22:00
Моя квартира скинула шкіру: у Муніципальному мистецькому центрі відбудеться виставка

Моя квартира скинула шкіру: у Муніципальному мистецькому центрі відбудеться виставка історичних стін

Моя квартира скинула шкіру: у Муніципальному мистецькому центрі відбудеться виставка історичних стін

⌚️Львівський муніципальний мистецький центр

Львівський муніципальний мистецький центр запрошує на виставку трансферів львівських стінописів ХVI – ХIX століть. Більшість із них були оздобленням кам’яниці родини Еміновичів на вулиці Вірменській. Сьогодні вони як окремі історичні об’єкти заповнили галерейні зали Муніципального мистецького центру.
Твори монументального мистецтва можна знайти на стінах та стелях багатьох квартир львівського середмістя. У радянський період та у час пострадянської моди на “євроремонт” ці розписи поховали під емалями, фарбами та вагонкою.

“За допомогою досліджень та консерваційно реставраційних методів ми, реставратори, занурюємося у життя і мистецтво кожного історичного об’єкту, який понад століття приховував свою історію. Під час проведення експозиції трансферів у Львівському муніципальному мистецькому центрі ми презентуємо послідовність дій, через які відбувався кожен етап досліджень та відкриття стінописів. Розповімо, яким чином консервується об’єкт та якими є елементи наповнення цього процесу.” – пояснює ідею виставки реставратор Василь Карпів
“Сьогодні ми спостерігаємо за тим, як кам'яниці Львова “скидають шкіру” завдяки праці реставраторів та мистецтвознавців. Саме про них і їхню роботу — ця експозиція та десятиденна освітня програма у Муніципальному мистецькому центрі,” – зазначає Ляна Мицько, директорка Центру.

Окрім перегляду делікатних трансферів стінописів, які є свідками різних епох та перепетій Львова, відвідувачі зможуть познайомитися з авторами їхнього виявлення та збереження — KARP Restorer (Василь Карпів), доктор архітектури Олег Рибчинський, художник Влодко Костирко. Окремо будемо презентувати роботу реставраційної майстерні Гарда на чолі з Іриною Гірною — про виявлення та консервацію розписів на прикладі також і Муніципального мистецького центру. Будемо спілкуватися з дизайнерами Replus Bureau, які співпрацюють з реставраторами на своїх об’єктах в історичних будівлях. Про роботу зі спадщиною та спілкування із мешканцями про збереження архітектури у Львові розкажуть наші партнери Бюро спадщини.

Усі анонси лекційної програми “Моя квартира скинула шкіру” — незабаром на сайті www.lvivart.center.

Відкриття виставки “Моя квартира скинула шкіру” для преси 6 березня 2023 о 14:00 д
Контакт для акредитації преси: lvivart.center/presa
Контактний номер: 063 110 4899

Виставка вільна для відвідування щодня з 10:00 до 21:00.

Львів, Стефаника, 11
Код на брамі 27

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1234468997181149
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1