МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Мистецький проєкт «Ковчег. Антологія сенсів»

23 Лис (Чт)/12:00
- 6 Гру/19:00
Мистецький проєкт «Ковчег. Антологія сенсів»

Мистецький проєкт «Ковчег. Антологія сенсів»

Мистецький проєкт «Ковчег. Антологія сенсів»

Афіша Львів №1

2023-11-23 12:00:00 – 2023-12-06 19:00:00
Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького

Мистецький проєкт «Ковчег. Антологія сенсів» це експозиція, яка представляє творчість 13 талановитих художників з різних куточків України, об’єднаних спільною метою – дослідженням і відображенням українського буття через мистецтво.
«Ковчег. Антологія сенсів» – це не просто виставка, це метафора українського духу. Вона символізує колиску та човен, які відображають
глибину і силу нашої культури, історії та ідентичності. В експозиції представлені твори художників, скульпторів та фотографів, роботи яких транслюють різноманіття поколінь, стилів та культурних кодів, властивих різним регіонам України.

Учасниками виставки стали такі митці як Віра Кулеба-Баринова, Ігор Романко, Мар’ян Лунів, Микола Жулінський, Олександр Мельник, Інна Пантелемонова, Олексій Потапенко, Андрій Котлярчук, Петро Бевза, Олег Мінько, Юрій Мирко, Петро Антип, Микола Білик. Кожен із них зробив унікальний внесок у цей проєкт, зосередивши у своїх роботах основоположні константи української ідентичності. Представлені твори відображають пам’ять поколінь, святість родини, образ жінки-берегині, родючість землі, значення ікони-оберега, героїчні битви, традиційні обряди та вишиванку.
Леся Кочергіна, організаторка культурного проєкту «Українська містерія» та кураторка виставки «Ковчег. Антологія сенсів», каже: «Цей проєкт демонструє особливу місію, якою наділене українське мистецтво — бути скринею сакральних дарів наших предків. Це також важливий внесок у збереження та поширення української культурної спадщини в умовах російсько-української війни. Адже саме мистецтво є фундаментальним для відновлення України в майбутньому.”

Виставковий проєкт реалізовано за підтримки Львівської обласної військової адміністрації. Партнери події – міжнародна компанія ONUR GROUP Ukraine та Турецько-українська бізнес асоціація TUID.

Виставка триватиме до 24 грудня 2023 року у Національному музеї у
Львові імені Андрея Шептицького, за адресою проспект Свободи, 20.
Вхід за квитками до музею.

Prospekt Svobody 20
Львів, Львівська область

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1035486371118108

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1