МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Митрополит Андрей Шептицький та Іван Франко: Цінності. Виклики. Випробування". Лекція 1

15 Бер (Ср)/17:00
- 15 Бер/18:20
"Митрополит Андрей Шептицький та Іван Франко: Цінності. Виклики. Випробування". Лекція

"Митрополит Андрей Шептицький та Іван Франко: Цінності. Виклики. Випробування". Лекція 1

“Митрополит Андрей Шептицький та Іван Франко: Цінності. Виклики. Випробування”. Лекція 1

⌚️Дім Франка – Franko House

Модернізація в технічному, науковому, релігійному та політичному проявах увірвалася у консервативну Галичину кінця ХІХ – початку ХХ ст., змінюючи її обличчя та спонукаючи до переосмислення традиційних уявлень галицьких русинів-українців. На цю добу припадає життя двох великих постатей української історії – глави Греко-Католицької Церкви митрополита Андрея Шептицького та поета-інтелектуала Івана Франка. Крізь призму особистих вимірів життя та діяльності цих двох особистостей ми поглянемо на історичні процеси, тогочасні цінності, виклики та випробування. Це буде курс про те, як дві особи намагалися творити зміни та реагувати на виклики свого часу. Кожен з них на свій спосіб.
Це буде курс про бунт та лояльність, про традиційні та модерні цінності, про втрату Бога і Його пошук, про вибір ідентичності, про політику, економіку та війну, про ідеали та їхню ціну. Про те, як пройти шлях і не зрадити себе. І про всі ті речі, які хвилюють нас і сьогодні.
Запрошуємо на цикл лекцій кандидата історичних наук, заступника директора з наукової роботи Дому Франка, викладача Українського католицького університету Ігоря Медведя.
Вхід на лекції за благодійну пожертву, кошти від якої підуть на пошиття костюмів для театралізованих екскурсій Дому Франка.

Лекція 2. Формаційний досвід: як знайти свій шлях
Перші 20-25 років є одними з найвизначальніших для життя людини, оскільки це час, коли вона здатна швидко засвоювати нові знання, навички, вміння, та коли формуються її цінності та життєві принципи. Фундамент закладений в цей віковий період визначає, чого може досягнути особа в подальшому житті. У лекції розглянемо формаційний досвід Романа (Андрея) Шептицького та Івана Франка. Які люди, ідеї, місця, книги та інші чинники впливали на них та задали подальший шлях їхнього розвитку.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3300645640188608
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1