МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Ніч Малера

2 Лип (Нд)/21:00
- 2 Лип/22:00
Ніч Малера

Ніч Малера

Ніч Малера

⌚️Львівський органний зал

Проникливі та чуттєві пісенні цикли Густава Малера звучатимуть в неповторній атмосфері Органного залу на заході сонця у виконанні баритона Олексія Кувітанова та піаністки Ірини Кірчанової.
За життя Малера цінували як дириґента, але не розуміли як композитора. Лише через півстоліття після смерті його твори почали виконувати, а сам Малер набув слави видатного симфоніста ХХ століття.
Цикл “Пісні померлих дітей” Густав Малер написав на вірші Фрідріха Рюкерта, двоє дітей якого померли від скарлатини. Через чотири роки після створення пісень дочка Малера залишила цей світ через ту саму хворобу. “Я уявив, що померла моя дитина. Коли я втратив власну дочку, я вже не міг писати такі пісні", – казав композитор.
“Rückert-Lieder” – цикл з п'яти пісень для голосу та фортепіано, заснований на віршах Фрідріха Руккерта. У музиці Малера рушієм є мелодія. Іноді він настільки закохувався у створену мелодію, що використовував її в інших творах, наприклад, в своїх симфоніях.
Після прослуховування музики Ґустава Малера неможливо не змінитися. Малерівський світ підкорює, пробуджує, надихає.

Виконавці:
Олексій Кувітанов – баритон
Ірина Кірчанова – фортепіано

Програма:
Цикл “Пісні померлих дітей”
Цикл “Rückert-Lieder”

Про виконавця:
Олексій Кувітанов – баритон, соліст Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. У минулому – соліст K&K Philharmoniker та Львівської обласної філармонії. Завершив Львівську національну музичну академію імени Миколи Лисенка, інтенсивний курс у Приватній школі Мірелли Френі в Модені (CUBeC Centro universale di Bel Canto).
Виконує партії: Вольфганг Амадей Моцарт: Дон Жуан (“Дон Жуан”), Фігаро, Альмавіва (“Весілля Фігаро”), Гульєльмо (“Cosi fan tutte”); Джузеппе Верді: Жермон (“Травіата”), Родріго (“Дон Карло”); Джоаккіно Россіні: Фігаро (“Севільський цирульник”); Джакомо Пуччіні: Марчелло (“Богема”).
Виконував вокальні цикли Шуберта, Шумана, Малера, Сильвестрова, Тості, кантати й ораторії Баха й Генделя, твори українських композиторів.

Тривалість: близько години

Квитки можна придбати:
у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html
//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/995656288114824
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1