МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Органні мініатюри. Володимир Кошуба

17 Жов (Пн)/19:00
- 17 Жов/20:00
Органні мініатюри. Володимир Кошуба

Органні мініатюри. Володимир Кошуба

Органні мініатюри. Володимир Кошуба

⌚️Львівський органний зал

Маленькі шедеври, кожен з яких створює настрій та відгукується у серці щемливими спогадами, нотками радості, меланхолії чи ностальгії. Народний артист України Володимир Кошуба в одній програмі зібрав органні мініатюри різних епох, стилів та країн. Без сумніву, особливе місце в ній займає музика українських композиторів Жанни Колодуб, Вʼячеслава Самофалова та Миколи Колесси.
Соліст Національного будинку органної та камерної музики відомий в Україні та за кордоном, Володимир Кошуба протягом сорока років вражає слухачів своєю майстерністю, полістилістичністю та вмінням надати кожному твору неповторного звучання.

Виконавець:
Володимир Кошуба – орган

Програма:
Вольфганг Амадей Моцарт – Романс з “Маленької нічної серенади”
Людвіг ван Бетовен – Сюїта для механічного органа у трьох частинах:
1. Adagio
2. Scherzo
3. Allegro
Роберт Шуман – “Мрії”
Микола Колесса – Пасакалія
Жанна Колодуб – Поема для органа
Жанна Колодуб – Менует (премʼєра)
Вʼячеслав Самофалов – Аве Марія
Франц Шуберт – Аве Марія
Вінченцо Белліні – Соната для органа соль мажор
Ісаак Альбеніс – “Танго”
Брайан Хесфорд – Варіації на тему Паганіні, тв. 68

Тривалість близько години

Про виконавця:
Володимир Кошуба
Соліст Національного будинку органної та камерної музики, Народний артист України
Володимир Кошуба закінчив Київську консерваторію ім. П.І. Чайковського у 1972 році як піаніст (клас професора Т. Кравченко). Під час навчання захопився грою на органі, який тоді викладали як факультатив. Після закінчення консерваторії грав деякий час на електрооргані у складі камерного оркестру Київської державної філармонії. У 1979 році закінчив вдруге консерваторію як органіст (клас професора А. Котляревського). З 1981 року став солістом-органістом Республіканського будинку органної та камерної музики України і постійно виступає на цій сцені. У 1985 році стажувався по класу органа у професора Талліннської консерваторії Народного артиста Естонії Хуго Лепнурма.
В. Кошуба багато гастролює в Україні та країнах Європи, мав гастролі у Північній та Південній Америці: Бразилії, Уругваї, Аргентині, Канаді, США, Японії. Має численні записи для фондів Українського радіо та грамплатівок: у 1985 році – запис трьох дисків у студії грамзапису "Мелодія"; з 1998 по 2005 роки записав кілька CD у США, Європі та Україні.
У 1999 році Американським біографічним інститутом (АВІ) при конгресі США ім'я Володимира Кошуби було включено у Всесвітній каталог музикантів нового тисячоліття.
У 2007 році В. Кошубі присвоєно звання Народного артиста України, він обраний президентом Асоціації органістів та органних майстрів Національної Всеукраїнської музичної спілки, як артист він є флагманом української органної школи, заснованої Арсенієм Котляревським.
Творчу діяльність Володимир Кошуба поєднує з викладанням класу органа в Київській спеціальній музичній школі ім. М.Лисенка.

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:
у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/…/lvivskij-organnyj-zal-533
//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/3340088856228290
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1