МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Органний концерт Галини Булибенко

6 Лис (Нд)/20:00
- 6 Лис/21:00
Органний концерт Галини Булибенко

Органний концерт Галини Булибенко

Органний концерт Галини Булибенко

⌚️Львівський органний зал

Із циклу “Історичні концерти”

Сольний концерт органної легенди, послідовниці фундатора української органної традиції Арсенія Котляревського – Галини Булибенко. Виконавиця є однією з провідних органісток України, яка й сьогодні веде активну концертну діяльність. Як солістка вона брала участь у міжнародних фестивалях в Україні, Німеччині, Чехії, Словаччині, Швейцарії, Польщі, Нідерландах, Литві, Латвії, Естонії та інших країнах.
Про високий професіоналізм Галини Булибенко свідчить її багаторічна педагогічна діяльність: її студенти провадять успішну органну кар’єру як в Україні, так і далеко за її межами. Особливо пишаємося тим, що Галина є головним педагогом Львівської органної резиденції для молодих музикантів, яка щорічно проводиться на базі Органного залу.

Виконавиця:
Галина Булибенко – орган (Київ)

Програма:
Макс Регер – Інтродукція і пасакалія ре мінор
Флор Петерс – “Піснь Океану”
Габріель Пʼєрне – Прелюдія
Моріс Дюруфле – Прелюдія
Теодор Дюбуа – “У раю”, “Вечірня пастораль”
Луї Вʼєрн – “Місячне світло”, “Вестмінстерські дзвони”

Про виконавицю:
Галина Булибенко – органістка, викладачка, керівниця органного класу Національної музичної академії, Заслужена діячка мистецтв України.
Вищу музичну освіту здобула у Київській консерваторії по класу фортепіано (доц. В.М. Сагайдачний). З 1970 року розпочала займатись у класі органа (проф. А.М. Котляревський). У 1973 році закінчила консерваторію по класу фортепіано і розпочала роботу в консерваторії. Закінчила клас органа і поступила в асистентуру-стажування і закінчила її за фахом органного виконавства. У 1978 році розпочала педагогічну роботу, а через два роки – в органному класі консерваторії.
Як органний виконавець стажувалась у провідних органістів Європи: В. Шетеліха та Е. Фон Камеке (Німеччина), М. Шлехта (Чехія), Ф. Клінди (Словаччина) та інших, відвідувала майстер-класи Л. Кремера (Австрія). Галина Булибенко є лауреатом І-го національного конкурсу органістів (1982). За великий внесок в розвиток музичної культури їй присвоєно почесне звання Заслуженого діяча мистецтв України (1995).
Нині Галина Булибенко продовжує педагогічну діяльність у Національній музичній академії, очолює клас органа. Її випускники — відомі українські органісти, солісти філармоній та будинків органної і камерної музики, педагоги та музичні діячі.

Тривалість: близько години

Просимо мати з собою документ, що посвідчує особу.
У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
– онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html
//вікові обмеження: ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/469024501830098
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1