МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Органний концерт. Шимон Чапік і Ольга Шпинда

20 Чер (Чт)/19:00
- 20 Чер/20:00
Органний концерт. Шимон Чапік і Ольга Шпинда

Органний концерт. Шимон Чапік і Ольга Шпинда

Органний концерт. Шимон Чапік і Ольга Шпинда

Афіша Львів №1

2024-06-20 19:00:00 – 2024-06-20 20:00:00
Степана Бандери, 8, Lviv, Ukraine, 79013

Цього червня запрошуємо вас на концерти віртуозної класичної музики від молодих органістів з Польщі – ексклюзивно у Львівському органному залі.

Шимон Чапік і Ольга Шпинда навчаються грі на органі в Краківській музичній академії імені Кшиштофа Пендерецького. Обидва виконавці є лауреатами міжнародних конкурсів та учасниками десятків майстеркласів від провідних органістів Європи. Нещодавно Шимон і Ольга взяли уроки в Олівʼєра Латрі – титулярного органіста знаменитого собору Нотр-Дам у Парижі. Отримавши цінні знання і неабиякий заряд творчого натхнення, молоді органісти готують потужну програму з творів німецьких та французьких композиторів спеціально для концерту у Львівському органному залі.

Виконавці:
Шимон Чапік – орган (Польща)
Ольга Шпинда – орган (Україна-Польща)

Програма:
Йоганн Себастьян Бах – Фантазія та фуга соль мінор, BWV 542
Луї Вʼєрн – Органна симфонія №3 фа-дієз мінор (Адажио, Фінал)
Йоганн Себастьян Бах – O Mensch, bewein dein Sünde groß (“О людино, плач за свій гріх”), BWV 622

Ольга Шпинда
Йоганн Себастьян Бах – Toccata and fugue in D minor “Dorian” BWV 538
Петр Ебен – На вшанування Дітріха Букстегуде
Марсель Дюпре – Прелюдія і фуга No. 3 соль мінор, Op. 7

Про виконавців:

Шимон Чапік захопився музикою ще у ранньому дитинстві, а в 2020 році з відзнакою закінчив Люблінський архієпархіальний органний коледж (клас Станіслава Марієвського).
У 2022 році з відзнакою закінчив музичну школу імені Кароля Ліпінського (клас Славоміра Курчаби) та середню музичну школу імені Тадеуша Шеліговського в класі співу Якуба Ґанського.
Лауреат кількох міжнародних та національних премій, серед який перше місце на Міжнародному музичному конкурсі в Токіо, друге місце на Американському міжнародному музичному конкурсі, друге місце на Міжнародному музичному конкурсі у Валенсії, третє місце на Міжнародному музичному конкурсі в Ніцці, третє місце на Першому Міжнародному конкурсі “Orava Organ Prix” у Словаччині. Володар почесної відзнаки на конкурсі Національного центру мистецької освіти у Вроцлаві.
Шимон Чапік брав участь у майстеркласах, які проводили такі митці: Вольфганг Зайфен, Кароль Моссаковський, Томаш Орлов, Томаш Адам Новак, Ганна Дис, Мацей Закжевський, Радослав Маржець, Миколай Заласінський та інші. Музикант є стипендіатом Прем’єр-міністра, Пулавського старости, ректора Краківської музичної академії та подвійним стипендіатом Маршалка Люблінського воєводства.
Нині є студентом інструментального факультету Музичної академії імені Кшиштофа Пендерецького в Кракові в класі органу професора Аркадіуша Бяліца.

Ольга Шпинда народилася у місті Підволочиськ, де й отримала початкову музичну освіту. У 2014 році вступила до Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької на спеціальність "Теорія музики", а у 2018 році закінчила цей заклад з відзнакою. Того ж року розпочала навчання на бакалавраті за спеціальністю "Музикологія" в Люблінському католицькому університеті Івана Павла ІІ. Там же під професійним оком професорки Ядвіґи Ковальської розпочала навчання гри на органі. У 2023 році закінчила магістратуру Люблінського католицького університету. Наразі продовжує навчання на другому курсі бакалаврату музики в Краківській академії музики імені Кшиштофа Пендерецького в класі органа професора Анджея Бялки. Участь в органних майстер-класах, які проводили Улла Кріґул (Естонія), Галина Булибенко (Україна), Роман Перуцький (Польща), Кшиштоф Урбаняк (Польща), Даніель Рот (Франція). Як солістка мала нагоду співпрацювати з симфонічним оркестром Люблінської філармонії, Українським фестивальним оркестром у Львові, з оркестром і хором Краківської музичної академії.

Тривалість: близько години

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

Квитки можна придбати:
у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00
онлайн на https://lviv.kontramarka.ua/uk/concert/lvivskij-organnyj-zal-533.html

//Ця подія буде цікава відвідувачам від ~7+//

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1610571273051072

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1