МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

"Палац Семенських-Левицьких і навколо", екскурсія Тетяни Казанцевої

14 Лип (Нд)/11:00
- 14 Лип/14:00
"Палац Семенських-Левицьких і навколо", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Палац Семенських-Левицьких і навколо", екскурсія Тетяни Казанцевої

"Палац Семенських-Левицьких і навколо", екскурсія Тетяни Казанцевої

Афіша Львів №1

2024-07-14 11:00:00 – 2024-07-14 14:00:00
Lviv, Ukraine

У неділю 14-го липня з 11:00 до 14:00 запрошуємо на екскурсію “Палац Семенських-Левицьких і навколо” історика архітектури Тетяни Казанцевої. Ціна – 420 гривень*, 15% прибутку для ЗСУ, реєстрація – https://bit.ly/3XABmul Місце зустрічі – у повідомленні напередодні до 21:00.

Завітаємо до одного з найбільш імпозантних львівських палаців, архітектура якого лишалася незнаною широкому загалу через закритий статус об'єкту. Побудований у XVIII ст. палац зберіг характерну барокову планувальну структуру, а численні перебудови Ф. Бауманом, А. Вагнером, І. Левинським та Я. Кудельським у стилі класицизму, а згодом французького необароко збагатили його архітектурне, скульптурне та живописне вирішення.

Оглянемо усі приміщення будівлі, зокрема парадну та сімейні їдальні, бальову залу та вітальню-галерею, спальні, бібліотеку та зимовий сад. Милуватимемося розкішним збереженим скульптурним, керамічним, кованим та різьбленим декором, мармуровими архітектурними деталями, віконницями, фурнітурою та орнаментальним травленим склом. Відвідаємо стайні, де збереглися унікальні чавунні каркасні конструкції з витонченими колонками та лучковими арками. Потрапимо у великий парадний двір з фонтаном та малий дворик між стайнею та брамою з кінськими головами.

Також обговоримо історію та архітектуру будинків навколо палацу, зокрема вулиць Вітвера, Різьбярської та частково Пекарської, де побачимо вишукані зразки в стилі історизму та сецесії.

*) У випадку невідвідування, запізнення, відмови від участі пізніше, ніж 24 години до початку екскурсії, кошти не повертаються.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1212285056802235

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1