МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

«People&Books»: відкриття виставки та розмова про книги

6 Лип (Чт)/16:00
«People&Books»: відкриття виставки та розмова про книги

«People&Books»: відкриття виставки та розмова про книги

«People&Books»: відкриття виставки та розмова про книги

⌚️Ринок площа, 9, Львів, 79008, Україна

У четвер, 6 липня, о 16:00 запрошуємо на відкриття виставки «Люди&Книги», яка відбувається в рамках міжнародного проєкту «Book=Life», українським партнером якого є «Видавництво Старого Лева».

Про нерозривний зв’язок книг та людей розкажуть колажі, які створили візуальні мисткині Кая Курчук, Анастасія Старко та Гриця Ерде.

Відкриватимуть виставку директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Р. Іваничука Тетяна Пилипець, письменниці Мар’яна Савка, Катерина Міхаліцина та Наталка Малетич.

Місце зустрічі — Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука (Площа Ринок, 9).

Люди&Книги

Люди і книги — різні. Те, що нас об’єднує — це оповідь. Ми зібрали оповідей людей з Польщі, України та Німеччини про їх взаємини з книжками. Ми віримо, що вони долають територіальні та ментальні кордони, допомагаючи нам знайти те, що нас об’єднує,— що ми читаємо, про що читаємо і чому?

Ці оповіді говорять про те, наскільки важливі взаємини з книжкою , яку ми читали в дитинстві, але також із тією, яку ми читаємо сьогодні або прочитаємо завтра. Описані історії належать їх оповідачам, але в багатьох із них ми можемо впізнати себе. Читаючи їх, ми можемо відчути, що знайомі й близькі з людьми, яких зовсім не знаємо. Це доказ того, що література має здатність долання кордонів — і ментальних, і фізичних. Зрештою, такою є роль літератури — зближувати нас одне з одним попри відмінності між нами.

Виходячи поза межі слова, ми запросили візуальних мисткинь Каю Курчук, Анастасію Старко та Грицю Ерде створити мистецькі колажі, поєднуючи людей із їхніми улюбленими книжками.

Гриця Ерде

Українська художниця, яка нині проживає в Берліні. Працює здебільшого з колажем та живописом, а також з анімацією, арт-об’єктами та поезією. Гриця працює в сюрреалістичному стилі, створюючи альтернативні реальності та привносячи в цей світ гіпотетичні ситуації, емоції та особистості типу «а що, якби». Мовою колажу вона часто дає людям на старих фотографіях нові місії, персонажів та положення в діалозі. Як художниця-фігуративістка вона досліджує, як форма працює для композиції залежно від світла та кольору, а водночас намагається показати новий, нереальний та абстрактний сенс за допомогою фігуративу. Її колажі можна побачити на виставках по всьому світу, обкладинках книг, музичних альбомах та анімаціях для українських і зарубіжних виконавців.

Кая Курчук

Аудіовізуальна фланерка, шукачка небанальних образів, звуків і слів. Основним матеріалом для неї є дійсність, яку вона інтерпретує, створюючи нові значення. Її колажі – це словесно-візуальні оповіді, базовані на грі з реципієнтом. Випускниця факультету мистецтв Університету Марії Кюрі-Склодовської, стипендіатка мистецьких проєктів, лавреатка вокальних конкурсів. У її творчому доробку – багато вистав, пов’язаних із колажем та фотографією.

Анастасія Старко

Українська художниця та ілюстраторка. Працює у сфері цифрового колажу, графіки та фотографії. Випускниця кафедри графічного дизайну і мистецтва книги Української академії друкарства, стипендіатка Стипендійної програми «Gaude Polonia» Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща. Як ілюстраторка співпрацювала з такими українськими видавництвами, як «Смолоскип», «Фабула», «ВНТЛ-Класика», «Видавництво Старого Лева», «Моя книжкова полиця», а також із часописами Panorama, Craft і La Boussole.

Координація: Аліна Янущик (Польща)
Графічний дизайн: Анастасія Старко, Юлія Янчарек
Підтримка, переклади: Ярослава Шевчук, Андрій Савенець, Неллі Івбул, Ґабріеля Ґедик, Кристіан Камінський
Розмови провели: Беата Євяж, Анна Мрозінська-Шмайда, Йоля Прохович, Аґнєшка Ґура-Стемпєнь, Александра Канар, Валентина Мержиєвська, Онно Барґфреде.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/6807849292560969
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Заказать сайт под ключ
filandor.com - 15 лет создаем сайты под ключ
Афіша Київ №1
Афіша Київ №1